eli siis tänne kaikki 'Kolmas Potter nähty iiiih!!!11111 Vähäx daniel oli ZEXY siin!!111'
-topicit jotta välttyisimme miljoonilta samanlaisilta ihkutusviesteiltä ja olisi kaikille helpompaa jos ei tarvitsisi kirjoittaa joka helvetin päivä 10 samanlaista ihQihQihQ -topiccia.
tai jotain. you got it?
Ihkuta täällä!
7
445
Vastaukset
- Moi
No sitten, eli miksi HP-fanien vieraskirjan ei pääse?!
- Miharu
...että Freebokissa on taas jotain ongelmia tai ylläpitojuttuja, sillä edes Freebokin sivuille ei pääse, saatikaan vieraskirjoihin.
- ....
Miharu kirjoitti:
...että Freebokissa on taas jotain ongelmia tai ylläpitojuttuja, sillä edes Freebokin sivuille ei pääse, saatikaan vieraskirjoihin.
Ei ole päässyt koko päivänä eikä eilen myöhäisiltana Freebokin sivuille ja niihin vieraskirjoihin. Aina siellä on jotain vikaa.
- Patrick Bateman
.... kirjoitti:
Ei ole päässyt koko päivänä eikä eilen myöhäisiltana Freebokin sivuille ja niihin vieraskirjoihin. Aina siellä on jotain vikaa.
Paska serveri.
- Oliwer Wander
Minä kerrassaan inhoan tuollaisia Ihkuti ihkuti viestejä..... Jos on ulkomaaalaisia niin tässä sana "inhoan" monella eri kielellä:
detest
Abscheu empfinden
detestare
væmmes
detestar
vastikust tunda
avsky
abhorrer
abominar
een hekel hebben
Siinä tuli!
Tässä on pieni viesti vielä Espanjaksi.... Lukekoon ne jotka tajuavat! :
Presuposición dar grititos y con mucho gusto
Lo que servir de algo ›qüV5å’û? Afortunado usted/ustedes entonces guapo ›qüV5å’û asunto ?
Información traba Ÿný\yá?..... Información ›uýVní€áhG;dHºùml5{1Ÿæ..... Información muy feliz!
Adiós!
(Jotku kirjaimet on pistettävä tuollaisena......) - Teinix!
Liian agressiivisesti ja pilkkaavasti pistit tämänkin viestin.Taidan tehdä vielä 10 keskustelua HP 3-leffasta.
- saliva
ankeuttajien vaikutuksestahan maa ja vesi sekä kasvit jäätyvät, Muumit-sarjan MÖRÖLLÄ on täsmälleen sama vaikutus, jäädyttää kaikki kasvit ja vedet ympäriltään. voisiko olla mahdollista että Rowling olisi saanut muumien möröstä jotain vaikutteita ankeuttajiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa872656Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava621714SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän101686Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631565Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --81538Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue261246Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.261105Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411052RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041022Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?811005