Juopon oma

Nuori tarinoitsija

Ajoin auton pihaan ja huokaisin. Työpaikalla olin alkanut pitkästä aikaa tuntea seksuaalisen aktiivisuuteni kasvavan. Flirttasin työkaverimiehille, ja minun oli vaikea pitää himoni kurissa. Olin onnellinen päästessäni kotiin, sillä sinä perjantaina aioin tehdä jotain sangen lystikästä: viettää koko illan ilkosillani.

Eteiseen päästyäni asetuin kokovartalopeilin eteen ja katselin itseäni. Riisuin puseron päältäni ja mittailin itseäni tiukassa topissa: muotoilin täyteläisiä C-kupin rintojani ja tunnustelin kiinteää vatsaani. Olin erittäin tyytyväinen nuorekkaaseen kehooni. Eihän minulla ollut ikääkään kuin 27 vuotta, mutta kuitenkin. Vedin farkut jalastani ja läpsyttelin suurehkoa, tiukkaa takamustani. Heitettyäni topinkin yltäni, olin enää alusvaatteissa: mustissa, pitsireunaisissa stringeissä ja mustissa, koristelluissa push up -liiveissä. Tungin käteni toisen kupin sisään ja vedin muhkean rintani esiin niin, että osa tummasta nännistä jäi vielä liivien suojaan mutta osa tuli näkyviin. Huoahdin eroottisesti tälle näylle, ja keikistelin hieman. Sitten vapautin nutturalla olleet paksut kullanruskeat hiukseni, pyörittelin päätäni ja sotkin pehkon käsilläni. Revin liivit päältäni ja ihastelin pyöreitä puskureitani, painelin ja nypläsin kivikoviksi muuttuneita nännejä. Pujottauduin pois stringeistäni ja tutkailin peilin kautta ajamatonta häpyäni, jonka salaisuudet runsas tumma käkkärä peitti näkyvistä. Tukistelin siitä hieman ja myhäilin itsekseni siirtyessäni makuuhuoneeseen.

Asuin melko syrjässä pienehkössä omakotitalossa. Naapureita ei ollut ollenkaan kilometrin säteellä. Sinä päivänä kuitenkin toivoin että olisi ollut. Olisin halunnut tulla yllätetyksi alastomana. Sattuman varalta olin jättänyt ulko-oven lukitsematta. Alueella kun liikkui välillä hämäriä tyyppejä, eikä koskaan voinut olla varma...

Olin asettunut tilavalle kahden hengen sängylleni makaamaan ja lukemaan eroottista romaania, jota lukiessani tykkäsin masturboida melkolailla. Pöyhin hiuksiani ja hiplasin itseäni kaikkialta, kunnes myöhemmin torkahdin lyhyeksi aikaa. Heräsin siihen, kun tunsin jotain ylimääräistä pilluni suulla. En säikähtänyt, sitä vastoin sisälläni alkoi sykkimään ja kovaa. Avasin silmäni ja näin edessäni asunnottoman kylän juopon, jonka likaisen ja kuluneen hanskan peittämä etusormi painoi raskaasti emättimeni suuta, muttei kuitenkaan työntynyt sisälle. "Jopas meillä on täällä nainen!" juoppo huudahti sammaltaen. Hän veti sormeaan ylöspäin häpyhuulteni väliin ja tarttui sitten napakasti klitorikseen peukalo-etusormiotteella. Minä värähdin ja selkäni taipui väkisin kaarelle. Hengitykseni alkoi tihentyä enkä saanut sanaa suustani. Jostain kumman syystä en osannut ollenkaan pelätä. Odotin vain mitä tulisi tapahtumaan.

Juoppo tarttui minua käsivarresta ja repi minut seisaalleni edelleen klitoristani vasemmalla kädellään hypläillen. Minä avasin jalkojani vaistomaisesti enemmän harallaeen ja koukistin polviani. Välttelin katsomasta miehen kasvoihin, huokailin. Hän irrotti otteensa kädestäni ja toi kätensä suurehkolle rinnalleni, jota hän rupesi nykimään nännistä itsensä suuntaan. Mies naurahteli ja minä irvistelin. Samassa hän iski rintaani voimakkaasti nyrkillään ja minä horjahdin takaisin sängylle istumaan henkeäni haukkoen. Juoppo kaivoi takintaskustaan taskumatin ja roiskautti siitä hivenen rinnoilleni. Hän polvistui ja kävi ahnaasti tissieni kimppuun. Notkautin pääni takakenoon ja ynähtelin hänen imiessään väkevän viinan kostuttamia nännejäni ja pusertaessaan rintojani käsiensä välissä. Sitten hän nousi huojuen ylös ja asetti suuret peukalonsa aroille, sojottaville nänneilleni ja survoi niitä rintojeni sisään kuin painaisi nappuloita. Mies hihitteli. Hän sai voimallaan pakotettua minut selälleen sängylle niin, että alaruumiini tuli reunan yli. Juoppo harjasi sormillaan häpyni karvoitusta ja asettui sitten lattialle istumaan. Hän teki juuri niin kuin olin odottanutkin: kaatoi taskumatin sisällön pilluuni ja rupesi lipittämään nestettä sisältäni! Kiemurtelin, vääntelehdin ja ääntelehdin eläimellisesti hänen otteessaan, kun hänen karhea kielensä työntyi emättimeeni ja kiersi taas klitoristani ja häpyhuulia, joita väkevä alkoholi kihelmöi inhottavasti mutta samalla niin tyydyttävästi. Siinä imiessään ja nuoleskellessaan ja jopa näykkiessään hän sitten työnsi rosoisen hanskan peittämän etusormensa vaginaani ja työnteli ja veteli sitä edestakaisin. Risa hanska raapi upeasti emättimen seinämiä ja sai minut kiljumaan. Laukesin hänen kielensä ja sormensa ihmeellisestä yhteistyöstä: välillä hän jopa sylki pilluuni ja hinkkasi mälliä kaikkialle, myös peräaukkooni ja tuli sitten tunkemaan hanskaa suuhuni.

5

5087

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nuori tarinoitsija

      Hän roiski taskumatin pohjat sisälleni, veti risaiset housunsa kinttuihin ja tähtäsi jättimäisen, röpelöisen kullinsa pilluuni, ja muutaman harhatyönnön jälkeen sai sen tungettua armotta sisääni ja jätti sen sinne. Minä läähätin ja tunsin kuinka pilluni sykähteli hänen paksua penistään vasten. Mies kuolasi rinnoilleni joita hän sitten rupesi kourimaan vihdoin vedot ja työnnöt aloitettuaan. Kovin montaa toistoa hän ei jaksanut, vaan jätti taas elimensä sisääni. Olin aivan pyörällä päästäni ja kikseissä. "Mitäs sitä sitten keksis?" mies tuumi itsekseen ja sammui samantien päälleni, kulli edelleen sisälläni.

      Jatkoa seuraa jos sitä vaan halutaan... ;)

      • Juopon kanssa

        Ninua yksi mies, juoppo tatjos ja sen jälkeen halus hameenalle. Alkuun tuntu nololta kun olin vasta kuustoista kesänen tyttö. Sitten en arvannut että sillä oli niin iso kulli millä rupes työntää et tuntu. ei paha kokemus vaik oli pillu kipee pari päivää.


    • 18 poika

      haluann

    • kiittiriitti

      Nääh. Ei ole tarvetta jatkolle :)

    • inhottaa

      juooopon oma .onneksi saat vittusi roskikseen muuta käyttöä sllä vehkeellä ole.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2593
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      196
      990
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      55
      782
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      120
      713
    5. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      54
      608
    6. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      15
      526
    7. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      51
      525
    8. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      52
      494
    9. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      40
      494
    10. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

      Jos saisit juoksemalla kiinni?
      Ikävä
      55
      485
    Aihe