eli kumpi on parempi..... tietysti xbox koska gaystationissa on huono ja äänekäs älkää poistako viestiä jos ps3 on muka parempi kun xbox 360!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps3 vs xbox 360
wtf lol
21137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
oo hiljaa ps3 parempi
miten ni xbox parempi ku gaystation
vai sanosko gaybox vitun läski jonne mee vittuun
Ylläpito varmasti pitää, sillä he joutuvat poistamaan tämän ketjun (ilmoitus lähti ylläpidolle).
Vitun homo. Huono ja äänekäs... Ääntä ei kyllä paljon kuulu, ja huono? perusteluita? Oot joku vitun pikku penikka joka inisee jotain täällä. Ja arvaa mitä. Esim. Gta peli sarja on tavallaan pienempi peli. Siinä ois enemmän yksityis kohtia, ajoneuvoja, aseita, yms muuta tämmöstä, mutta kun Xbox 360 ei jaksa pyörittää niin suurta peliä niin ei ole voitu tehdä parempaa peli Gta:sta.... Keksi homo perustelut ja munakarvat (tai oikeastaan munat) ja tuu sitte vinkuun tänne.
VITTU KATO YOUTUBISTA JOS XBOX EI PYÖRITÄ GTA HOMO SITÄPAITTI PS3LLA ON HUONOIN OHJAIN PAKSUMPI KU ALKUPERÄSEN BOXIN SAATANA. SAATANAN HOMO OPISKELIJA MEE VETÄÄN SILLÄ MAUTOLLAS PASKARINGII VAIKKA OMAN ÄITIS PIERSEESSÄ
SAATANAN HOMO PENTU!! OPETTELE LUKEEN KYLLÄ SE NYT PYÖRITTÄÄ KUN SIITÄ ON TEHTY SEMMONEN!! VITUN VAJAA HOMO! SIITÄ OIS TEHTY ISOMPI PELI MUTTA KUN XBOX EI JAKSA PYÖRITTÄÄ!! VITUN PENIKKA
ei ps3 pyöritä myös sitä taidat olla ihan kurkku vaahdossa siellä miniläppäris kanssa perkle mee vitun jonne homo huora penikka imee penistäs kulman takana jos sulla edes ois vitun huora jonne es fani homppeli horo pska läski huora puna niska saatanan tomaatti
Itse tykkään mielummin PannaSuoraan 3 kertaa kuin pistää siihen "X-boxiin". Varsinkaan jos ei oo liukkarii.
Ps3 for evah
360 saman sukupolve konsoli muttei löydy blueray toimintoo ilmast nettii koviksen koko niin pieni verrattunu sonyyn löytyy jopa 500g kovis 1 tera saa kiinni
mitä vitun järkee on blurayssa prekeleen karvaapina JA VITTU MIETI KUN ON 250GB XBOX JA LAITTAA SIIHEN LISÄKS 250GB HARDDRIVEN PERKELEEN MURSU MEE IMEEN NIITÄ SUN MAMMAAS JA PAPPAAS PERKELE.
boxilla on paremmat pelit, ps3 on surkea ohjain, tietenkin ostat xboxin ja heität ps3:n kirpputorille.
Mitäs ne xbox lapsukaiset tulee tänne rähjäämään tuliko punainen rinkeli vai hajosko ohjaimen tatista napsautus? Noh pitäähän se harmitus johonkin purkaa vaikkapa esimerkiksi ps3 palstoille!
turpa kii jonne ja mee ostaa es äläkä päde xboxille saatanan huran penikka
Sinulla on huono koti elämä ja vanhemmat kun on tuommosta kielen käyttöä! Autappas vanhempiasi vaikka haravoimaan pihaa tai jtn. jos et mukamas enää ole hiekkakakku iässä, ni saat purettua tuota pahaa oloas johonkiin hyödyllisempään. Maanantaina sitte koulun jälkeen soitat sinne xboxin huoltopalveluun ;)
ooksää joku provo kun tuut tänne jakeleen niitä "hyviä" neuvojas saan kiroilla missä ja milloin haluan ja jos se on sulle joku onglema tuu sanoon koska sulla vaihtuu nimimerkki koko ajan. ja sitäpaitti hih hihhihhih......eikö ole muuta sanottavaa kun "voi niitä pikku koululaisia" voisin määkin sanoo "voi niitä aikuisia ihmisiä jotka tulee provosoimaan joka ilta töiden jälkeen suomi24 pelipalstoille kuuden maissa.vois aikusella ihmisellä jotain muutakin tekemista olla. koululaisilla se on sentään vähän luonteenomaista vitun näsäviisas jonne!!!!!!!!
Tulet tuota menoa saamaan ip-bannin koko sivustolle, ja se on fakta juttu.
ketä kiinnostaa itellä 360 ja todella hyvä ollut (ostin vuonna 2008) HANKKIKAA JONNET PC! AI NIIN EI TEILLÄ OO RAHAA MAKSAA 2000€ KONEESTA JOSSA JOKA IKINEN PELI MAKSAA VÄHEMMÄN MUTTA NÄYTTÄÄ PAREMMALTA.
Itse olen tyytyväinen PS3:een, grafiikka ihan tarpeeksi hyvää minulle. Jotkut tuntuu olevan liikaa grafiikoiden perään :/
Ne on nuo boxi pelaajat... Ps3 yks pixeli enempi nii voiko on paska graffa ei vittu!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Rg0MLuzlW0o AMAZING MW3 NOSCOPE TRIPLE KILL