Pojat, pojat, pojat

Pojat, mitä mieltä olette otaku tytöistä? :3
7139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eiköhän kaikki anime ja manga-osastoo eksyneet pidä teistä/meistä? x3

Äänestä

Ootte hirveitä.

Äänestä

Voivoivoi! Huolestuttaako sua, että saatko ikinä miestä? Vastaus on, että et. Joudut valitsemaan joko rakkaan animesi tai miehen (pojan) väliltä. Muuten olet yksin, AINA.

Kumman valitset?

Äänestä
  • Voihan mies/poikakin tykätä animesta. Ja miksi kommentoitte tänne jos teitä ei kiinnosta ja olette tuollaisia rasistisia massoja.

    Äänestä

Joku luuserinyymi ulilaudalta tullut vierailulle :3 ja näille poikien mielipiteitä kyseleville: eiköhän anime ole myös miesten harrastus. Itse tunnen aika monia animea harrastavia poikia.

Äänestä

Animea katsovat pojat on luultavasti homppeleita.

Äänestä
  • Jotkut ovat jotkut ei. ^_^

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Fujivara Yumi <__< kirjoitti:

Pojat, mitä mieltä olette otaku tytöistä? :3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu