kyllä Suomi jalkapallo on syvällä,sääliksi käy m.m paatelainen. Valmentaja on hyvä,mutta,jos joukkueessa on 2-3 peli miestä,ja muut on pellejä, ei voi voittaa edes färsaaren joukkuetta. Suomen jalkapallo taso rämpii ja rämpii syvällä,hävettää ! Puulaaki taso on tällä hetkellä Suomen maajoukkueella !
taso
citi
1
69
Vastaukset
- joskus sitten
Joooo-o, nääkin karsinnat on jo käyty ja vasta kaksi ottelua pelattu. Mahikset tosin meni jo kun arvonnan tulokset tuli julki. Vain täysi idiootti uskoi Suomen edes teoreettisiin mahdollisuuksiin arvokisapaikasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253