Näittekö Amandan videon

syksyllä, levisi ainakin Youtuben kautta? Nyt tyttö on tehnyt viimeisen ratkaisun josta ei ollut paluuta. :(((

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288507309264.html
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisi mieluummin tappanut sen kiusaajansa kuin itsensä.

Äänestä

Kyllä tytön on täytynyt olla kovasti kiikissä netti keskusteluihin, koska ei kyennyt napsauttamaan läppärin kantta kiinni.

Äänestä
  • herjat ja kuvat eivät katoa minnekään vaikka läppärin kannen läimäisisi kuinka kiinni.

    Äänestä

  • Et osaa englantia kun et ymmärtänyt niitä lappusia joita tyttö oli mirjoittanut jossa kertoi tarinansa!!

    Todella törkeää pilkata KUOLLUTTA !!!! :-(

    Äänestä

  • Häpee !!! kirjoitti:

    Et osaa englantia kun et ymmärtänyt niitä lappusia joita tyttö oli mirjoittanut jossa kertoi tarinansa!!

    Todella törkeää pilkata KUOLLUTTA !!!! :-(

    mirjoittanut = KIRJOITTANUT !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


itkusilmä kirjoitti:

syksyllä, levisi ainakin Youtuben kautta? Nyt tyttö on tehnyt viimeisen ratkaisun josta ei ollut paluuta. :(((

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288507309264.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu