Volkkarilta

tulossa muka halppismalli,Dagiaan verrattava. Mulla on ollu niitä alle 10000e jo vuosia ja varmaan pelannut paremmin kuin pirkka renut
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko siinä Ventossa jo se öljyä ja jakoketjuja kuluttava TSI-kone, vai vieläkö raksuttaa vanhentuneella tekniikalla ? Ventojutut ventopalstalle, hyi sinua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vento 96 kirjoitti:

tulossa muka halppismalli,Dagiaan verrattava. Mulla on ollu niitä alle 10000e jo vuosia ja varmaan pelannut paremmin kuin pirkka renut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu