energian kulutus

mulla on kaksi kultahamsteri urosta todellisia energia pakkauksia. ne juoksevat lattialla jaksoissa melkein kaksi tuntia ja pidän niitä säänöllisesti kädessä. tämä ei vain tunnu riitävän. miten saisin kuluttetua ylimääräiset energiat?? asumukset ovat isoja. kiitos
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko häkeissä juoksupyörä?
semmonen kannattas olla.
mun hamsut juoksi yötä päivää.
hamsut on energisiä vaikka niitä laiskoiksi
väitetäänkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veera kirjoitti:

mulla on kaksi kultahamsteri urosta todellisia energia pakkauksia. ne juoksevat lattialla jaksoissa melkein kaksi tuntia ja pidän niitä säänöllisesti kädessä. tämä ei vain tunnu riitävän. miten saisin kuluttetua ylimääräiset energiat?? asumukset ovat isoja. kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu