black ops 2 zombies

tolov

eli voi sanoa mitä parannuksii voi tehä pelissä

3

265

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • host ended game

      No ehdottomasti ainaki host migration! Ai että sitä ihanan karmeaa fiilistä ku oot saanu kunnon putken päälle energia quick reviwe ja nopeampi lataus ja kolmannen ase juoman ja pack of power punch ray gunin ja thunder cannonin niin ruutuun ilmestyy teksti HOST ENDED GAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MILTÄ SITTEN TUNTUU????????????????????????????????

      • New host started gam

        Sitten aloitat uuden pelin URPO!


      • ootanblackops2sikana
        New host started gam kirjoitti:

        Sitten aloitat uuden pelin URPO!

        Se ei todellakaan ole kivaa! ( ''Aloitat uuden pelin'' ) Et ole ilmeisesti kovin paljon pelannut tuota, koska siinä kestää kuule, kun hankit kaiken tuon mitä ekassa kommentissa sanottiin.

        Ja yks parannus ehdotus, Ruumiit ei jäisi ilmaan pystyyn (joskus saattaa bugata silleen). Ja sitten kun tulee Host ended game, nii se rupeis etsimään uutta hostia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      92
      2462
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      141
      2238
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2058
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      171
      1560
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1267
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      888
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      886
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      846
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      451
      796
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      52
      684
    Aihe