sims

heku

millanen se the sims peli pleikkarille on kertokaa kaikki mitä tiiätte kyseisestä pelistä? please

3

219

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • omistaja

      riippuu siitä kumman pelin ajattelit ostaa! Sen ryntää raitille vai aikasemman?! Aikasempi on mun mielestä paremoi koska siinä voi myös kaksi ihmistä pelata sellasia tehtäviä!
      Kummassakin pelissä on kuitenkin kyse tehtävien suorittamisesta, eli saat tehtäviä joita sun pitää suorittaa edetäksesi pelissä. Kummassakin on se kiva puoli, et simit saa rakentaa ihan naamaa, vatsaa ja reisiä myöten! Ryntää raitille osassa saa laittaa silmät ja nenätkin!Kumpaankin tosin pitää olla muistikortti ja ryntää raitille osa vaatii paljon muistikorttitilaa! Suosittelen ennemmin tietsikka simsiä, sillä pleikkariversioihin kyllästyy heti kun ne on pelannut läpi!

      • MOi

        Mulla on pleikkarilla The Sims se eka.Se on tosi hyvä


      • heku
        MOi kirjoitti:

        Mulla on pleikkarilla The Sims se eka.Se on tosi hyvä

        terve.mulla on se ryntää raitille ja oon ajatellut ostaa sen the sims pelin mut epäröin vähän et onko se paljonkin samanlainen ku se ryntää raitille. et kannattaako ostaa? mut kiitos neuvoista!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      350
      6431
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      48
      3816
    3. Olisitko tältä

      seisomalta valmis seksuaaliseen kanssakäymiseen hänen kanssaan?
      Ikävä
      97
      1015
    4. Yllätä mut ja laita viestiä

      Whatsapissa. Uskallatko vielä?
      Ikävä
      52
      890
    5. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      0
      880
    6. Huomasin kyllä

      Mitä tästä pitäisi ajatella?
      Ikävä
      56
      856
    7. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      137
      833
    8. Miellyttääkö eniten

      Kaivattusi persoona vai ulkonäkö?
      Ikävä
      41
      830
    9. Haluatko sitten

      Rakastella miten paljon?
      Ikävä
      68
      820
    10. Tämä kikka tekee lihapullista entistä maukkaampia - Tämä "ihmeaine" löytyy keittiön kaapista

      Lihapullat ja ruskea kastike on arkiruokien kunkku! Paistatko itse lihapullat pannulla vai uunissa? Näin saat ruoasta v
      Ruoanlaitto
      8
      813
    Aihe