Skyteam-,jincheng- vai honda monkey

Okei olen ostamassa mankia ja tarttisin tietoa vähän noista, että mitä ehdotatte ja mitä hyviä puolia missäkin on, kiitos avusta jo valmiiksi! :)
3162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mihin käyttötarkoitukseen olet mopoa ostamassa?

Jos haluat tuunata kyseistä mopoa, osta pv. Jos haluat pitää mopon vakiona ja et ajatellut tuunailla sitä, osta monkey. Skyteamistä en tiedä koska itselläni ei ole siitä kokemusta... Ja jos et osaa itse korjailla vanhoja mopoja, osta jincheng....

Äänestä

Okei kiios tiedosta! :)

Äänestä

tietonerolla oli kyllä hyvä pointti, itsellä aito manki ja sitäkin voi kyllä tuunata :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuvamankiss kirjoitti:

Okei olen ostamassa mankia ja tarttisin tietoa vähän noista, että mitä ehdotatte ja mitä hyviä puolia missäkin on, kiitos avusta jo valmiiksi! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu