tytöt (:

kuinka monta kertaa voitte sormettaa peräkkäin? Miltä sormetus tuntuu? Mitä ajattelette silloin kun sormetatte? (kertokaa esimerkkejä). Kuinka monta sormea alapäähäsi mahtuu? Onko 15vuotiaalla 17 senttinen iso vai pieni? Eli oon poika :D
172420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

.........huoh. Tosi typerää kysellä tollasia

Äänestä
  • Eihän ole. Kyllä me halutaan kans tietää tytöistä jtn ja vaikeetahan se on jos ei saa edes kysyä.

    Äänestä

Tuota noin, luulen että tarkoitit 17-senttisellä lähemmäs 7-senttistä. Ei sitä tarvitse hävetä että on vain 7-senttinen penis. Suomalaisen aikuisen miehen peniksen keskiverto pituus oli noin 13, vai olikohan 14, senttimetriä.

Äänestä

no voi vittu !! kyllä joilllaki voi olla noin iso vaikkka joillakin suomalaisillla on 13senttinen!!!! no mut tohon ekaan en ossaa vastata ku en ooo laskenu mut aika monta kertaaa peräkkäin ... :))) aivan ihanalta jos sen ossaa.. mut kyllä se PENIS on parasta....;))) ite ainaki ajattelen yhtä ihmistä kenestä tykkääännn...eli siiiss ajattelen että se ykss tietty poika tekkee sitä (sormettaa) mua :) ja ite käytän kolmee!! :DDD

Äänestä

Kyl mul kuule on ihan 17 senttinen :) kyl mä ymmärrän et ei omista sellasta nii on kateellinen. Mut voi tulla vaikka tarkistamaan. Ja kyl me pojat halutaa tietää jotain teistä tytöistä :) en ainakaan päin naamaa kehtais kysyy mitään noista niin tääl on hyvä kysellä ku siihenhän tää sivu on tarkotettukkin.

Äänestä
  • Hyiiiii oksennan!!! Ei ois pitäny tulla tänne...

    Äänestä

  • No toihan on tosi iso. Mulla on 15 cm eli aika normi jos päältä mitataan niinku kuuluu.

    Äänestä

haluisin kokeilla sormettaa tyttöö oon haaveillu siitä monta vuotta :)

Äänestä
  • Nosiis monta kertaa tuntuu iha hyvält ajattelen just jotai jost tykkään ja no mahtuu 2

    Äänestä

  • Miten te teette sitä

    Äänestä

  • Tyttö14vu kirjoitti:

    Nosiis monta kertaa tuntuu iha hyvält ajattelen just jotai jost tykkään ja no mahtuu 2

    2 sormea on ihan hyvin. Kun mun ex-tyttöystävä oli neitsyt niin mahtui just 1 sormi ja kun yritti toista laittaa niin sattui. Pienen venyttämisen jälkeen meni 2. Ku ekan kerran harrastettiin seksiä niin oli kyllä tiukka.

    Äänestä

Sormetan ehkä noin 1 viikos ja sit on mul oma vipraattoriki ja mahtuu just ja just 2 sormee oon aika tiukka

Äänestä

Viisi sormea mahtuu mulla😉

Äänestä

Mulla mahtuu koko nyrkki sinne ja mulla on afrikkalainen poikaystävä jolla on 29 cm. Hänen nimensä on Arif.
Sormetan tai siis nyrkitän vain silloin kun Arif on käymässä Afrikassa. Muuten hän antaa minulle sexiä joka päivä. Molemmat tuntuu hyvälle ja tekee mieli monta kertaa päivässä.

Äänestä

Mullakin on Afrikkalainen poikafrendi mutta hänellä on vain 25cm.
Onneksi se on kuitenkin paksu.

Äänestä

Mullaki on peniksen ympärysmitta 17 cm! Sitähän sää kysyit?

Äänestä

3 sormea mahtuu tiukkaan pimppiini :D Ja kyllä se sormettaminen on kivaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika 15v kirjoitti:

kuinka monta kertaa voitte sormettaa peräkkäin? Miltä sormetus tuntuu? Mitä ajattelette silloin kun sormetatte? (kertokaa esimerkkejä). Kuinka monta sormea alapäähäsi mahtuu? Onko 15vuotiaalla 17 senttinen iso vai pieni? Eli oon poika :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu