Olisi huutava vääryys jos Joni

nyt häädettäisiin Tean sijasta, jota vielä koko paskasakki inhoaa; niille ei pidä antaa mitään syytä hymyyn joka varmasti tulisi Jonin lähtiessä. Toivottavasti kaikki (normaalit) katsojat äänestäessään ottavat tämän huomioon. Joni ehtii kyllä myöhemminkin ulos.
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samaa mieltä, Jani niin paljon ärsyttää läyhäjengiä jotta toivon myös että Tea lähtee nyt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

nyt häädettäisiin Tean sijasta, jota vielä koko paskasakki inhoaa; niille ei pidä antaa mitään syytä hymyyn joka varmasti tulisi Jonin lähtiessä. Toivottavasti kaikki (normaalit) katsojat äänestäessään ottavat tämän huomioon. Joni ehtii kyllä myöhemminkin ulos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu