Teemme Turun yliopistossa pro gradu –tutkielmaa kodin ja koulun välisestä yhteistyöstä. Tutkimme luokanopettajien käyttäjäkokemuksia Wilmasta, ja kaipaisimme kovasti vastaajia nettikyselyymme.
Vastaamaan pääset osoitteessa: http://www.webropolsurveys.com/S/23A71B9CDD9F816D.par
Aikaa lomakkeen täyttämiseen kuluu n. 15 minuuttia. Emme kysy vastaajan nimeä, koulua tai paikkakuntaa.
Kiitämme kaikista vastauksista!
Terveisin Timo Keippilä ja Elina Nokka, [email protected]
Tutkimus Wilman käytöstä luokanopettajille
Timo1234
1
312
Vastaukset
- ApuNeuvo
Hei! Kannattaa laittaa sama viesti Suomi24:n Opetustyö-palstalle, siellä liikkuu enemmän valmiita opettajia. T: Vastaisin kyllä, mutta olen aineenope. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585050
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544562Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224489Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2931617- 2281308
- 811301
- 681265
- 305988
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50810