BLOGEJA

Kaipaan luettavaa, mieluiten nuorten lifestyleblogeja!:-)
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kukkakedon.blogspot.fi

Aloitin bloggaamisen taas uudelleen viikko sitten. :)

Äänestä

Iloisen 21-vuotiaan tytön elämäntarinaa arjen keskellä.
Lifestyle-blogistani löytyy myös blogikirppis ja tuotetestausta :)
Innokkaasti vain lueskelemaan, odotan saavani kommentteina niin ruusuja kuin risujakin! Toivottavasti tykkäätte! :)


http://sselina-somanyreasonstosmile.blogspot.fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LINKKAABLOGIS kirjoitti:

Kaipaan luettavaa, mieluiten nuorten lifestyleblogeja!:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu