Jälki-istunto tyttö

Mulla on 17h jälkkää. Oon vähä lintsaillu ja sen sellasta! Miksi opettajat vertailevat muo poikiin, kun olen tyttö, joka tykkää istumisesta. Siitä on niin kiva v*ttuilla toisille, heilutella niitä keltasia lappusia, jotka tulee joka rikkeestä.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kai sitte pojat lintsailee enempi ?

Äänestä

pelle mikä pelle... -__-

Äänestä

true gangsta? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TrueGangsta - tyttö kirjoitti:

Mulla on 17h jälkkää. Oon vähä lintsaillu ja sen sellasta! Miksi opettajat vertailevat muo poikiin, kun olen tyttö, joka tykkää istumisesta. Siitä on niin kiva v*ttuilla toisille, heilutella niitä keltasia lappusia, jotka tulee joka rikkeestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu