Moikka,
Olen menossa Andamaniin ja tämä on vähän outoa... olen elefanttifani. Oletteko käyneet siellä ja näittekö noita upeita eläimiä?
Olen superonnellinen vastauksestanne. Kiitos ja kummarus!
Andamanin saaret – elefanttitilanne?
2
188
Vastaukset 2
- Sadhu Baba.
Havelockin Radha Nagarissa nain turistien ratsastelevan elefantilla. En tieda mita maksaa ja kuka jarjestaa. Little Andamanilla nain riksan kyydissa ollessani pari ronsua uimassa joessa tien vieressa. Siella ne on kai metsatoissa eika turistien palveluksessa.
Litle Andaman on muuten ihan mukava paikka jos tykkaa rauhallisesta paikasta. Biitsit ja maisemat on hienot. Mitaan yoelamaa ei ole ellette kenties muiden paikalla olevien matkailijoiden kanssa hae kaupasta viinaksia ja istu keskenannne iltaa. Matkailijoita saatta olla paikalla vain yhden kaden sormilla laskettava maara mutta joulukuussa kenties jopa huimat 50. - Chappedude
Joo näin rantabungalowistani meressä kylpemässä 13 vuotta sitten. 2 vuotta sitten uusintamatkalla ei ollut bungalowista eikä norsuista tietoakaan. Turismi oli siis kasvanut isosti. Mut ei hätää, siel on norsuja ja saaria muitakin. Aivan ihana paikka vieläkin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4501975- 1531280
- 941183
- 711163
- 1141147
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku1801048- 100783
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.54729- 45711
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57674