Elämä

On perseestä...
459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuis nyt niin?

Äänestä

Niin se taitaa olla, jos vajaan viiden aikaan lauantaiaamusta on tänne tultava kirjoittelemaan.

Äänestä
  • Elämä ei ole perseestä vaikka monet niin luulevat jeesus tiesi jo 2012-vuotta Sitten että maa syntyi alku räjähdyksessä tai ainaki jotain sinnepäin tai no voi olla et mun pitäs pikkuhiljaa lopettaa tää lentokoneil tornei päi lentely. Jumalauta läkkeet!!

    Äänestä

Totta joka sana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika.... kirjoitti:

On perseestä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu