APUA

Miten saan siirrettyä rikki menneeltä läppäriltä kuvia toiselle läppärille? Kone mistä pitäis saada siirrettyä nää kuvat yms, toimii muuten mutta näyttö on rikki. KIITOS jos joku osaa neuvoa
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1. Liitä kone ulkoiseen näyttöön ja kopioit kuvat muistitikulle.


tai


2. Irrota kiintolevy ja laita se ulkoiseen telakkaan (kaupasta saa näitä ) ja kopsaat kuvat suoraan uuteen koneeseen usb liitännän kautta.

Äänestä

Ja jatkossa sinun kannattaa pitää varmuuskopiota kaikista tärkeistä tiedostoistaisi vaikkapa ulkoisella levyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minsku kirjoitti:

Miten saan siirrettyä rikki menneeltä läppäriltä kuvia toiselle läppärille? Kone mistä pitäis saada siirrettyä nää kuvat yms, toimii muuten mutta näyttö on rikki. KIITOS jos joku osaa neuvoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu