Onko normaali tunne

tykkäsin yhdestä tytöstä todellapaljon juuri kuin ajattelin kertoa hänelle siitä sain tietää että hänellä on poikaystävä nykyään jos esim katson hänen profiiliaan facebookissa tai kuvia minulle tulee todella huono olo enkä pysty katsoa niitä vaikka viellä pidän hänestä
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No onhan se ymmärrettävää, että se harmittaa ku on saanu tietää jotain tollasta. Tuttua on... tsemppii sulle! :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


16vpoika kirjoitti:

tykkäsin yhdestä tytöstä todellapaljon juuri kuin ajattelin kertoa hänelle siitä sain tietää että hänellä on poikaystävä nykyään jos esim katson hänen profiiliaan facebookissa tai kuvia minulle tulee todella huono olo enkä pysty katsoa niitä vaikka viellä pidän hänestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu