JETTA

Kyllä se vaan on niin että Jetta on laadukkain ja rakenteiltaan paras elementti ratkaisu.

Olen itse ollut tyytyväinen nämä 3 vuotta jotka olen asunut!

SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI KAIKILLE!

(vai onko jollain huonoja kokemuksia, olisi kyllä kiva kuulla, mutta tuskin on)

Rakentamisen iloa kaikille!
71907
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

asentaessa vähän rikkovat tuulensuojalevyjä ja kynnykset 2,5cm vinossa

Äänestä

Ettei taas vaan olisi jetan talomyyjät mainostamassa firmaansa. Luulisi että tuon tason firmassa olisi jotain tasoa edes markkinoinnissa, mutta kun ei niin ei. Vähän sääliksi käy...

Toisaalta onhan se tämäkin kanava nimen esille tuontia ilmaiseksi, mutta silti vähän huvittaa...

Millä muuten perustelet väitteet? Miksi teidän elementti on rakenteiltaan paras, oletko varma ettei kilpailijoilta löydy vastaavaa tai jopa parempaa rakenneratkaisua?

Äänestä

On taas jetta-myyjä päässyt lomilta koneen ääreen...

Äänestä
  • Jatkaakohan ne JEO talojen perinteitä, ja ovat kohta taas konkurssissa?

    Äänestä

Kannattaa myyjien olla varovaisia täällä. Halpa markkinointikeino saattaa helposti kääntyä negatiiviseksi julkisuudeksi. Nytkin lukijoille (= potentiaaliset ostajat) tuli tiedoksi, että Jetta kuuluu samaan konserniin konkkaan menneen jeo-talojen kanssa. Parempi käyttää perinteisiä markkinointimenetelmiä, joista kaikkein parhaat (joskin ehkä hitaat pikavoittoja tavoitteleville) ovat laatuun ja asiakastyytyväisyyteen panostaminen. Näin asuntojen hinnanlaskun ja rauhoittuvan rakentamisen ajan tulossa nuo asiat erityisesti korostuvat, kohta on akanoista jyvien erottamisen aika.

Äänestä
  • Tais Jetan- johtoporras murahtaa myyjille...
    Heh heh.

    jeesus mitä touhua.

    Äänestä

Kiva nähdä, että Jetta-myyjä on palannut lomilta. Kumma juttu kun Jetta-myyjän loman aikana ei ole ollut yhtään "tyytyväistä jetta-asiakasta" kirjoittelemassa, vaikka ennen lomaa niitä oli lähes päivittäin =).

Kirjoita nyt hyvä mies edes nimimerkillä "Jetta-myyjä" kun talojasi kehut niin arvostuksesi ei aivan nollaan laske.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on laadukkain elementti rat... kirjoitti:

Kyllä se vaan on niin että Jetta on laadukkain ja rakenteiltaan paras elementti ratkaisu.

Olen itse ollut tyytyväinen nämä 3 vuotta jotka olen asunut!

SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI KAIKILLE!

(vai onko jollain huonoja kokemuksia, olisi kyllä kiva kuulla, mutta tuskin on)

Rakentamisen iloa kaikille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu