No nyt tuo myrkyn lykkäsi. Pysäköin auton ylämäkeen keula alaspäin niin että oikean puoleiset renkaat olivat soralla ja vasen puoli nurmikolla. Tuosta kun sitten piti lähteä pakittamaan niin haaveeksi jäi. Nurmikolla olleet pyörät sutivat ja toinen puoli ei vetänyt ollenkaan.
Onko tosiaan niin ettei tuollaisessa autossa ole (vm 2003) tasauspyörästön lukkoja akseleilla vai onko tuossa kenties nyt sitten jossain ohjaimessa tms. jotain vikaa kun vain toisen puolen pyörät sutivat?
Jos tuo omaisuus puuttuu niin pystyykö sen aktivoimaan VAG-comilla?
Passat 3bg 4motion ja tasauspyörästön lukitus???
pascat2
1
256
Vastaukset
- ryhmysauva_dsg
näytät vain vaginaa vaihdekepin juuressa olevaan nystyrään niin asia korjaantuu!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981562Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231298- 531077
- 72975
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52893- 58893
- 106882
- 45879
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82820