Justin Bieber :)

Minkä takii on nii hirveetä jos tykkää Bieberistä?? Oon itte belieber :)
21196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Eikai siinä mitää... Oma kaverini fanittaa sitä mutta ite en oikein välitä... Oon enemmän rock ja death metal fani.

Äänestä
  • Oon itekki rock/metal fani jaen ymmärrä mitä hienoa on bieverissä,hemmoteltu penska joka alkaa itkee tyyliin sillo ku sen kännykäst loppuu akku...kuulostaakiiha iha urpolta
    Mut jos joku bieber fani fanittaa sitä julk.nii mikäs siinä,olemme kaikki erilaisia ja olis tylsää jos olisimme kaikki samanlaisia

    Äänestä

Ooooooo, onks sulla twitterii??? I'm a Belieber too!!!

Äänestä

Itse en hänestä välitä.. hemmoteltu kakara joka saa kaiken minkä haluaa varmaan se vanhemmilta ihan pyytäny että haluu laulajaksi ja tottakai sen vanhemmat tekee kaikkensa lapsen eteen. Ihan homon näkönen se on vaikka hetero se taitaa olla mutta en tajuu mitä ihmiset näkee siinä minä nään vaan homo piipertäjän ja vieläpä kun se tulee suomeen vois vaan pysyy poissa täällä kun ei tollasia puppeleita kaivata. Anteeksi jos tämä loukkaa nyt teitä faneja mutta tämä on minun mielipiteeni siitä tyypistä ja sillä maine noussu päähän vähän liikaa..

Äänestä
  • En tosiaan sinuna menis haukkumaan koska tiiät vaan sen nimen ,et muuta. Ite oon kans belieber

    Äänestä

  • JBIEBS kirjoitti:

    En tosiaan sinuna menis haukkumaan koska tiiät vaan sen nimen ,et muuta. Ite oon kans belieber

    JUSTIN PERSE ON MAAILMAN HOMOIN IHMINEN JA TUNNEN SEN PAREMMIN KUIN SEN OMA ÄITI SAATANAN LUTKA ET TUNNE JUSTINII SE ON JOSKUS AMPUNUT ELÄIMIÄ VARSIJOUSIPYSSYLLÄ JA RIPUSTANUT NE PUUHUN JA SE OSTAA MIEHILTÄ PEPPUA

    Äänestä

Sen takia on hirveää jos tykkää Bieberistä, koska:

Nykynuorison normien toteuttamis metodit perustuvat kaiket kommunismin periaatteeseen. Suurin osa nuorista on saamattomia, itsetuntorikkoisia masentuneita teinejä eli on vain parasta liikkua massan mukana ettei tule tallatuksi. Sitten kun joku hieman paremmalla itsetunnolla varustettu kertoo pitävänsä jostain mistä massa osa nuorisosta ei pidä niin sinua aletaan kaikin tavoin sabotoimaan ja manipuloimaan jotta liittyisit tähän massaan. Silmät suljetaan totuudelta siitä, että ei osata olla jotain mieltä.
Spekulointia, minun teoriani.

Äänestä

Justin Bieber on kuollut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

justin bieber on täydellinen !

Äänestä

Se paska eioo kirjottanu yhtäkään biisiä yksin eikäbedes osallistunu läheskään kaikkien kirjottamiseen

Äänestä
  • Ehkä muut haluu kuuluu joukkoo sanomsl, et se on huono. Se on kai iha ok. En oo paljoo kuunnellu sen musaa. En kuitenkaa ssno, et se on huono, vaik haluun kuuluu joukkoo. Tykkään One directionista ja sieltä Harry Styles on lemppari.

    Äänestä

Itse en hänestä välitä.. hemmoteltu kakara joka saa kaiken minkä haluaa varmaan se vanhemmilta ihan pyytäny että haluu laulajaksi ja tottakai sen vanhemmat tekee kaikkensa lapsen eteen. Ihan homon näkönen se on vaikka hetero se taitaa olla mutta en tajuu mitä ihmiset näkee siinä minä nään vaan homo piipertäjän ja vieläpä kun se tulee suomeen vois vaan pysyy poissa täällä kun ei tollasia puppeleita kaivata. Anteeksi jos tämä loukkaa nyt teitä faneja mutta tämä on minun mielipiteeni siitä tyypistä ja sillä maine noussu päähän vähän liikaa..





YOU KNOW ONLY HIS NAME NOT HIS STORY !

Äänestä

Suloisuuden maanpäällinen kuva (:

Äänestä
  • Justin Bieber on maailman paskin laulaja robinin ja tuulin lisäksi.

    Äänestä

  • JB on paska kirjoitti:

    Justin Bieber on maailman paskin laulaja robinin ja tuulin lisäksi.

    Hirveitä kirjoitus virheitä.

    Äänestä

justin bieber on homo eikä muuksi muutu. mä katoin netistä videon missä se pani usherin kanssa.

Äänestä
  • ''pani usherin kanssa'' XDXDXD NOLO

    Äänestä

I love J.B!
Eli oon itekkin belieber, mutta mun kaverit haukkuu sitä.
Ja mulla menee hermo!!
Eikö muka saa olla just semmoi kun haluu??

Äänestä
  • Se yritti kerran jonkun konsertin jälkeen raiskata minut. :'( Sen takuu se on niin hirvestä.

    Äänestä

Noloi^^ jaja mite se voi olla homo?:D Ei siit tarvii tykätä muttei tarvii dissatakkaa. xd

Äänestä

Mä rakastan Justinii!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


belieber :)) kirjoitti:

Minkä takii on nii hirveetä jos tykkää Bieberistä?? Oon itte belieber :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu