Onko tässä lesbojen unelmanainen ?
13
902
Vastaukset
- 18 + 11
Missäköhän se nainen on, tuossa kuvassa ei ole muuta naiseen liittyvää kuin bikinit.
- Posliini-Eeva
Kyllä tota nuolis mieluummn kuin turpaansa ottais : P
- jdrfgj
ottaisin mieluummi turpaan
- bi.,.,
mäkin!
Moi haluatko tutustua minun olet hyvän näköinen nainen olen ite 22 vuota voidako jokku kerta nähdä mennä kahville ja vietä aika toiseme kanssa t,nana
- O_O
turpaan mieluummin!
- 123456789^^
Ei mieleeni... Näyttää mieheltä, jonka iho on pahasti rypyillä..
Ehkä joku toinen ihminen tykkää.
Ja pääasiahan se, että tuo kuvan nainen on itse onnellinen.. - airaMaiiT
Miksi tää olisi just lesbon ihannenainen? Tai kenenkään....
- Melforever
Miksi tätä ei poisteta mutta minun MelB-fanitukset häviävät tosi nopeasti?
Plääh. Epistä. - treenailen joo
Toi kuva kertoo, että typykällä on tosi kova itsekuri. Fitness / kehonrakennus vaatii hirmuista treeniä ja ruokavaliota. Ei toi nainen mun ihanne ole, mutta mieluummin sitäkin katon kun näitä ylipainoisia naisia, joita riittää kaikkialle. 30 lesboista varmaan 80 % on lihavia. En ymmärrä mix naiset päästää ittensä niin lihaviksi, eihän se ole terveellistäkään, saati kaunista.
- etsivä löytää
Jep, plösöjä riittää ja sitten ne vielä ihmettelee, että miksei ne kelpaa. Muissa kyllä nähdään virheitä, mutta peiliin harvaa viitsii katella. Oleskelin Italiassa muutaman viikon kesällä ja kun tulin takaisin tänne, en voinut kuin ihmetellä, miten rumia me Suomessa ollaan - lihavia, haaleet ja huonosti istuvat vaatteet päällä, maantienvärisiä. No me ei voida mitään geeniperimälle, mutta ainakin lihavuudelle voi jokainen tehdä jotain, ja hyviä vaatteita löytyy vaikka kirppikseltä. Ja ei, en ole mitenkään ulkonäkökeskeinen ihminen, mutta jos ihminen lyö laimin itseään, on se mun mielestä merkki henkisestä huonovointisuudesta. Jos ei ihminen löydä mitään muuta iloa elämäänsä kuin syöminen, on asiat tosi huonosti.
- nounouthänkjuu
no ei kyllä iske sitten yhtään. ei ole minun makuuni! :D
- löllöä
Mä oon tässä katellu viime aikoina tubesta muutamat fitness-kisat. Upeita naisia! Erityisesti yks, jonka tunnen duunikuvioista... On kumminkin tajuttava, että ne on kisakunnossa vain muutaman viikon vuodessa, loppuajan ne näyttää vähemmän bodatuilta ja tavallisemmalta treenailijalta. Sitä kans mietin, että varmaan kuukautisetkin häviää tossa dieettivaiheessa, ei sii mikään terveyslaji naisille. Kattomieni videoiden jälkeen voinkin sitten vaan surkutella omaa löllöä olemustani; vaikka kuntoilen päivittäin ja eri lajien parissa, ei oo kyllä sixpäkistä tietoakaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.3510474- 425572
- 435133
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk2033891- 483568
- 133523
- 313036
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise782874- 442683
- 562583