TAMPERE-huoneen pikkujoulut

1.12.2012
Kokontukaamme höpöttelemään ja huutelemaan näppäimistön hakkaamisen sijasta Tiikerihaihin(onko paikalla väliä, jos sieltä saa viinaa eikä se ole mikään Ale).
Klo 21 lienee sopiva aika, niin jokainen omalla tahollaan ehtii varmaan siihen mennessä hankkia kohtuullisen suojakännin.

Jokainen on tervetullut paikalle minuuteistaan huolimatta. Tonttulakin voit huoletta jättää kotiin. Humalanhakuisuus on aika yleistä näissä tapaamisissa, mutta jokainen kelpaa seuraan oli juovuksissa tai ei.

Toki olisi suotavaa, että ilmoittaudut tuletko paikalle vai et, muttei se ole välttämätöntä, missään ei ole vieraskirjaa, josta paikalletulijoita tarkistettaisiin.

7

719

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näillä näppäimil oisin tulos

    • Samoin

    • Jokaikinen Tampere-huoneen kävijä on maailman eniten tervetullut :)

    • saatanpa ilmestyä.

    • uskaltaisko :D

    • Vois kokeille jos pääsis paikalle.

    • Saatan ehkä tullakkin :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      1968
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      850
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      746
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      42
      679
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      631
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      614
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      546
    10. 47
      524
    Aihe