Olin tässä eräänä päivänä Hesassa ja oli ylimääräistä aikaa niin piipahdin kyseisessä paikassa. Menin katsomaan filmejä,joista kaikki oli gay,lesbo,shemale pornoa. Oli hämärää,mutta olin utelias ja avoimin mielin ajattelin katsella mistä on kysymys. Muutamia nukkavieruja "läskejä"äijiä huomio minut ,joista 1 runkkasi olisin mielelläni katsellut,mutta pieni oli kulli,joten ei kiinnostanut. Jatkoin paikan tutkimista ja päädyin Dark romiin,jossa oli "keinu" nyt näin sellaisen ekaa kertaa kiihotti.
Nyt kysymys: Milloin siellä on kunnon meininki ja miesten taso edes kohtuu luokkaa?
Entä ,jos joku runkkaa kopissa ja ovi on auki niin onko se kutsu? Tai jos minä teen niin? Kuitenkin paikka oli siisti ja tihkui Kiimaa,joten piipahdan siellä,kun olen seuraavan kerran Hesassa .
US video nice place
Goyboy
2
676
Vastaukset 2
moi.on kiinnostanut pitkän aikaa mennä kyseiseen liikkeeseen tai keltainen ruusu.olen kyllä käynyt myynti puolella,mutta en ole uskaltanut mennä sinne leffateatteri puolelle.olis kyllä kiva tietää jotkut säännöt,jos niitä on.hintakin olis kiva tietää.
- Goyboy
Hei
Nyt kaivattaisi ohjeistusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.389969- 102885
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei242789- 82716
- 72698
- 71671
- 50645
- 36630
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43601