Otetaan vastaan kaikennäköistä tietokonerojua. Kovalevyjä, virtalähteitä, koteloita yms.. Myös rikkinäiset pöytäkoneet ja läppärit. Uudemmasta ja paremmasta voin jokusen euron maksaakin. Ja toki mahdolliset postikulut. Ota yhteyttä! Uudenmaan alueella vaikutan, mutta postihan tuo perille.
Hinta: 0-50
Yhteystiedot: [email protected]
V: Toisen romu on toisen aarre :)
5
191
Vastaukset
- erkki vaan
Mene persaukinen töihin niin ei tarvi ruinata kannettavia ilmaiseksi sillä aina niistä toimivista joutuu PULITTAMAAN SITÄ RAHAA!
Hei!
Itse kyllä ilahduin että joku ottaa vastaan todennäköisesti helposti korjattavia vanhoja atk-laitteitani. Ne ovat jääneet hyllyille, koska en raaski heittää niitä sorttiasemalle.
Onko jotain paikkaa, minne risat koneet voi myydä?
- Pieni vinkki myyjill
Ja sama pelle ostelee pelikonsoleitakin uudenmaan alueella, älkää myykö tälle mitään ilmaiseksi, opettele v*ttu tarjoamaan oikeaa rahaa, ei täällä muutkaan mitään maksamatta saa ja halvasta p*skastakin saat pulittaa 50e jos kannettava kyseessä. On niissä arvokkaita osiakin ihan sisällä ellei sitten ole täysi urpo joka ei näistä asioista mitään ymmärrä kuten tämä aloittaja.
- sekopää............
Pelkkä huijari.
sama pelle myy kaikkea ja väärät puhelinnumerot ja osoitteet.
- sitäsaajoshaluaa
Saahan sitä hitto yrittää mitä haluaa vain mitä. Ei se pello ole joka yrittää kaikenlaista, ne pellejä on jotka ei yritä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1438395Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1067586Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255809Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035688Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1214862Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472720Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632529Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e91537Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol81502Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2331456