Lääkärintarkastus

Teuvo 68w

Menin lääkäriin kun oli huono olo.Naislääkäri tutki kullia ja sanoi että sitä pitää maistaa että saa paremman kuvan tilanteesta.Nainen otti kullin suuhun ja imi ja lutkutti sitä.Tunsin että oloni huononee entisestään.Viimein sain aivan hirvittävän orgasmin ja menetin tajuntani.
Kun myöhemmin heräsin teho-osastolla ja kuulin lääkäreiden puhuvan että minulla oli ollut joku angina pectoris,minua alkoi naurattaa mahdottoman paljon!Mikä hauska sattuma!Angiinako?Eihän minulla ollut edes kurkku kipeä.

5

17235

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • parpara

      sun kannattas harkita kirjailijan uraa ihan vakavissas.

      • Joonas

        Siis ihan täyttä paskaa.Harkitsisin kyllä jotakin muuta kuin kirjailijan uraa.


    • kannattais ottaa asioista s...

      eli termi liittyy sydän- ja verisuonisairauksiin.

      • Petex

        juu, tuo tarkoittaa sydäninfarktia. Sangen olisi säälintäyteistä, mikäli noin nuorelta semmoinen löytyisi, vaikka tuskin kukaan kovin vakavasti jutunpätkää ottikaan... :-)


      • tietäjä...
        Petex kirjoitti:

        juu, tuo tarkoittaa sydäninfarktia. Sangen olisi säälintäyteistä, mikäli noin nuorelta semmoinen löytyisi, vaikka tuskin kukaan kovin vakavasti jutunpätkää ottikaan... :-)

        vaan nimenomaan rintakipu...epästabiili angina pectoris tosin aika usein indikoi sydäninfarktia...mutta tällöinkin vain murtoosassa tapauksia...

        epästabiilina tuo tosin on hyvä peruste koronaariangiografialle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2512
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1762
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      697
      1169
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      108
      1042
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      72
      998
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      956
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      895
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      86
      819
    9. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      97
      816
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      766
    Aihe