dvd:lle

Mulla on kuulkaas nyt sellainen vilmi että se on ripattu dvd:ltä ja mä olen sen imutellut netistä.

Päätteksi se on saanut .avi

Kuinkas mä sen nyt sitten saan purkkiin eli dvd:lle?
Nero ei tunnistanut.
Tietohista lämpihin kiitos.
2264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sellaista osoitetta kuin:
www.afterdawn.com

sieltä löytyy ohjeita (artikkelit osiosta) ja lisää infoa keskustelualueelta

Äänestä

ettei sitä kannata laittaa enää dvd-levylle, kun se on jo pakattu pienemmäksi div-x versio. Kannattaa korkeintaan kattella tietokoneella jos on kodekit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilminki kirjoitti:

Mulla on kuulkaas nyt sellainen vilmi että se on ripattu dvd:ltä ja mä olen sen imutellut netistä.

Päätteksi se on saanut .avi

Kuinkas mä sen nyt sitten saan purkkiin eli dvd:lle?
Nero ei tunnistanut.
Tietohista lämpihin kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu