elikkäs tytöt voitte kysyä multa ihan mitä vaan :) (en ehkä vastaa kaikkeen :D)
15-v poika vastailee
poikavaan
8105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ootsä neitsyt :D ?
en
Mitä teet kun oot ihastunut? Tai tiiät varmaa. Tuijotatko sitä sun ihastusta vai mite?
No aluks mä silleen vaan kattelen sitä ja moikaan, kun nään koulus tai kaupungilla. Jotain kyselen läksyjä ja alan tutustuu, sitten tietenki facebookissa juttelen. Sitten myöhemmin kun on vähän tutustunu nii voi nähä vapaa ajalla ja jotain. Jos tyttö sitten osoittaa kiinnostusta, voi alkaa viettää aikaa sen kans ja muutenki olla mukava ja silleen. Sitten ku on hyvä hetki nii voi pussata sitä ja nii. Riippuu vähän minkä lainen tyttö, mistä se tykkkää :)
Jutteletko sille ihastukselle facessa enne ku alat moikkaan koulus? (jotenki vaa aattelis että mua pidettäs outona jos tulisin moikkaamaan jotaki iha tuntematonta :D)
minkälaisista tytöistä tykkäät ite? :)
rehellinen, mukava, rento, ei hevoshullu, ei sitä oikein voi määritellä
Voisitko koskaan ihastua tyttöön joka ei ehkä ole maailman laihin muttei ylipainoinen, koittaa saada itteensä vähän paremman näköseks. Käyttää kaikenlaisia vaatteita, mutta vähiten tiukkoja. Ja sit hiukset on poikamaiset ja lyhyet mut muuten tyttömäinen.