Olen 15,182-183cm pitkä ja painan 75kg. ja olen mielestäni melko pitkä. Virallista tyttöystävää minulla ei ole ollut ja siksi kysynkin: Olenko teidän naisten mielestä liian pitkä? melko atleettinen olen koska salilla käyn ja hauiksen koko 37cm. Penkistä nousee vähän yli 70kg. Jos edes yksikin tyttönen vastaisi niin itsetuntoni kohoaisi! :) Harmittaa kun kaikilla kavereilla on naiset mutta mulla ei! :( ja onko esim 160cm pitkä tyttö liian lyhyt mulle?
Seurustelisitko?
hermoheikk1
32410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Ite oon n. 162 tai jotain sinne päin. Musta et oo liian pitkä :)) Mis muuten asut??
Tuskin 160 cm tyttö on sulle liian lyhyt :) et sinä varmasti ole pitkä muiden mielestä mutta minulle oot liian pitkä kun itse olen vaina 153 cm vaikka eihän se tavallaan haittaa mutta minä kun oon näin lyhyt ja sinä noin pitkä se voi olla aika hankalaa :D
Bitch please mul on kaveri joka on lähemmäs 190cm ja sen tyttöystävä vähän päälle 160cm, hyvin niilläki menee.
Nooh, Asun Saarijärvellä, tuskin kukaan ees tietää missä se on :D ja muille suuret kiitokset todella nopeista vastauksista! :)
Muuten oisin todellaki kiinnostunu, mut asun yli 3 tunnin ajomatkan päässä Saarijärveltä :((
No ei sillä väliä :) mut miten vanha oot? koska en mä niin sanotusti tarvitse mitään seurustelusuhdetta vaan uusia tuttavuuksia! :) Ja mua kiinnostaa myös kyl et missä asut vaikka ei ikinä nähtäiskään! :)
Oon 15.v :))
No mitä pitempi sitä seksikkäämpi!
Kerro jotain lisää ittestäs. Minkä väriset hiukset / silmät jne. :DD
pitkä on sit vast, ku on väh. 185 cm
sä oot keskikokonen :D
No mun hiukset on tommoset vaaleen ruskeet :P Mut Missä asutko nimimerkki kiinostunut(ko)? :)
Asun lähellä Turkua. Huom en turussa. Joku vaan meinaan tekee siitä kiusaa :))
Kerro jotain vielä lisää ittestäs :))
Mulla on tommoset tylsät vaaleansiniset silmät.. :p Mikset sä kertois jotai itestäs vaihteeks? Musta ei oo muuta kerrottavaa enää. :( Ja en mä ainakaa pidä Turkua huonona kaupunkina :(
Ööö.. Mulla on suklaanruskeet silmät. Ja mustat silmälasit. Ruskeet hiukset joissa vaaleempii raitoja ja vino otsatukka. Mitäs muuta haluut tietää?? Tykkäätkö sä muuten eläimistä? Siniset silmät on muuten just ihanan väriset :)) Heräsin näin aikasin ko mun kissanpentu ei enää saanu unta ja juoksenteli mun päällä :)))
Vaikutat nätiltä :) mullakin on kissa mut se on jo 3v. Kissat ja koirat on mahtavia. Erityisesti kissat. :) Kyllä itekkin heräsin samaan aikaan ilman kissan herätystä. :p Mut mitä voisit kertoa itestäs? Nyt toivon jo melko kovasti ettet oo mikää pedofiili jammu :D
Kiitos :)) Heh. mulla on 7 kisua (tai siis 2 on mun omaa ja loput on muitten perheen jäsenten) Ja sit meillä on 2 koiraa ja 2 kania :DD Mä lupaan kautta kiven ja kannon että en oo pedofiili. No mä harrastan koirien kans lenkkeilyy, teatteria, lukemista ja sillon tällön ratsatan (mut en todellakaan oo sellanen heppa hössö) Mä en polta, enkä juo. Entä sä? Pukeudun yleensä sillee rennosti et jotkut farkut, toppi ja sen päällä löysähkö t-paita. Ja kotona vaan sit lökärit ja joku kiva paita :)) En mä keksi enää muuta. Kysy vaan jos haluut tietää vielä lisää ni mä vastaan kyl
Ei toho paidan eteen pitäny tulla tota t: tä :))
Okei :) sainki ihan hyvän kuvan susta. Itekkään en ole edes maistanut tupakkaa enkä alkoholia. Ja olen ylpeä siitä :D Mut hyvä ku et polta etkä juo :)) Sellaiset tytöt on mun mieleen jotka ei haise tupakalta tai alkoholilta :p
Sama täällä en oo maistanu ja vihaan sitä jos joku vieressä haisee ihan hirveesti :)) Onks sul s-postti tai facee??
Lisäsin :))
seuraan teidän keskustelua
Ok, no nyt näemmä löysitkin heti naisia täältä, kannatti kirjoittaa, onne teille kummallekin :D mut haluun viel omankii mielipiteen sanoo; ei mitään väliä jos poika on niin pitkä, mulla ainakin silleen et mitä pidempi, sen parempi! ite oon 170cm suunnillee, ni olis ihanaa jos poikaystävä olis paljon pidempi, en tiiä, mut tulee ittelle vähän pitkä olo jonkun samanpitusen miehen vierellä, nii kyllä se pidempi on parempi ja seksikkäämpi:)
Joo, lueskelin nettipalstoja ja sain selville et naisilla on ''turvallisempi'' olo jos on iso mies :D
haha voi ei , muista et tuut viel jossai veihees tajuu et sä oot ilonen siitä että oot pitkä etkä mikää lyhyt (: ite diggaan pitkist jätkist, ja ite olin yli puol vuot sitte 172 ja oon 14 haha , ja tunnen itteni lyhyeks, mut kyl hei se siit ! kyl sä viel tyttöystävän löydät , i promise ! (::
Juu okk, oon ite 186cm ja painan 88kg pelaan fudist ja käyn puntil ;) jos kiinnostaa ni saa kysellä lisääki :)
Se on se naama, eikä mikään hauiksen tai pippelin pituus.
Jos oot 180cm ja komia, niin mikä ettei niitä naisia tule.
Älä ajattele niin että olisit liian pitkä, tunnut täydelliseltä 0.o ja siis mun mielestä sun pituset jätkät on söpöi, ja tykkään et poika on pidempi :) sekä ei 160cm mikää lyhyt sulle ole! :))
Kik / sirenajee
Jos jätkä on pitkä tulee semmonen turvallinen olo :)
Olen 2-3m pitkä ja painan 99kg. ja olen mielestäni melko pitkä. Virallista tyttöystävää minulla ei ole ollut ja siksi kysynkin: Olenko teidän naisten mielestä liian lyhyt? melko epäatleettinen olen koska salilla käyn ja hauiksen koko 0,6cm. Penkistä nousee vähän yli 10kg. Jos edes yksikin tyttönen vastaisi niin itsetuntoni kohoaisi! :S Harmittaa kun kaikilla kavereilla on naiset mutta mulla ei! :( ja onko esim 160cm pitkä tyttö liian pitkä mulle? Ja muna on yli 60cm pitkä.
Mees nyt trolli vittuu täältä. Keksi jotain parempaa tekemistä vapaa-aikanas :D
Pitkämanne loistava trolli! :D ite oon 180cm ja lihasta ja hartioita löytyy. Mutta pojat ei niillä lihaksilla naisia saa...:p