Mikään palautelomakkeen kohdista ei täytä minun kohdallani olevaa kysymystä ylläpidolle. Toivoisin siihen esimerkiksi kohdan "muu asiaa".
Palautepuhelin on niin kallis ja se alkaa nakuttaa yli kaksi euroa minuutilta jo siinä vaiheessa, kun se alkaa hälyttämään. Jos ylläpidon päästä palautepuhelimeen ei vastata viiteen minuuttiin (niinkuin on kohdallani käynyt), silti laskua tulee yli 10 euroa! Aika sikamainen hinta palvelusta, mihin ei edes vastata.
On myös sellaisia ongelmatilanteita, joissa olisi ehdottomasti saatava yhteys Suomi24:n ylläpitoon. Itselläni on sellainen asia, enkä syötä tuohon palautepuhelimeen enää senttiäkään.
Jos ei muu auta, täytyy soittaa itse tirehtöörille.
Yhteydenotto Suomi24:n ylläpitoon?
k.u.
2
105
Vastaukset
Moikka,
Valitse palautelomakkeesta kohta, joka on lähimpänä aihettasi. Tai joku vaan. Palautteet käsitellään joka tapauksessa samaa reittiä. Voit myös lähettää meille viestiä profiilin viestijärjestelmästä. Monet teistä tätä ominaisuutta jo hyödyntävätkin.
Terveisin,
Elina
Suomi24- k.u.
Moikka ja kiitos vastauksesta. Asia selkeni kertaheitolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 692713
- 632654
- 681792
- 241617
- 201550
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä91480- 151392
- 381233
- 401203
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko81197