Elikkä myynnissä olis 10M Runescape rahaa.
Vaihto EUROIHIN taikka Xbox 360 Microsoft Pointseihin. :)
Laita viestiä jos haluat todistuksen paikanpäällä RuneScapessa.
Käyttäjä : Mulkvisti4
Tässä kuvassa vielä näet minun ukon Money Pouchista että siellä on rapeat 10M rahaa :) -> http://imgur.com/I7YuN
Myydään 10M RSGP.
Mulkvistinpoikanen
4
256
Vastaukset 4
- rsfreac
10M saa nykyään alle eurol. Et varmaa pahemmin rikastu.
- omertaa
mä haluaisin ostaa sen 10m paljon maksaa
- häivykakara
Tunge leikkirahat hanuriisi!
- kaaosJäbä
joo 10m rs3 rahaa ei oo mitään, sori vaan. en usko, että tulet saamaan paskaakaan noista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591260
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571188Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331132Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71010- 1011004
- 49817
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5815Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27771Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192706- 71669