Tytöt, mistä kiihotutte?

Mikä saa sinut kiihottumaan?
10724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ku poika on ujo ja sil seisoo.

Äänestä

Kun joku kiva poitsu läpsäyttää mua pepulle :-)

Äänestä

jos joku hyvännäköne håt poika alkaa pikkuse hiplaamaa ;) mut sen pitää olla mun kaveri tai ihastus, muuten en sitä hyväksyis!!:(

Äänestä

kun nään jonkun tytön tai pojan alasti

Äänestä

Eli pitää alkaa hiplaan ja läpsiin pepulle kaikkia tyttöjä ja kattoo kuka lämpee ekana.

Äänestä
  • Nii just :-)

    Äänestä

  • Musta jotenki tuntuu et sillä saa vaan typerän perverssin maineen :P mut toisaalta VOIS kokeilla :DD saa nähä mitä käy

    Äänestä

kun joku poika näkee mut alasti ja sillä seisoo

Äänestä

Takaapäin niskan pussailu ja se kun tuntee jätkän hengityksen niskassa/kaulalla.

Äänestä

Kun lukee jätte fucking kiva eroottisia tekstejä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jennu10 kirjoitti:

Mikä saa sinut kiihottumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu