Olen menossa naimisiin, ja luulin että aviomieheni rakastaa minua. Sisareni on kaaso, ja luulin että valintani osui oikeaan, mutta kaikki taisikin mennä päin mäntyjä.
Sulhanen tunnusti minulle kaksi viikkoa sitten, että on viime keväästä saakka pettänyt minua monta kertaa sisareni, eli kaason kanssa. On kamalaa, että hän on tehnyt niin ja kertoi sen juuri häiden alla. Olen unelmoinut häistäni jo kolme vuotta, heti siitä lähtien kun pääsin ripille.Ja sitten tapahtuu tämä!
Omasta mielestäni olen paljon kauniimpikin kuin sisareni. Ja olen nuorempikin, olen 18 vee ja sisareni on jo 21-vuotias. Sulhaseni on 19-vuotta.
Kaaso ei edes kadu tekojaan. Hänen mukaansa sulhanen rakastaa ainoastaan häntä, ja olen tyhmä jos kuvittelen tästä enää häitä syntyvän.
Kaiken huippu on, että sulhaseni oli viime viikolla joka yö yhdessä sisareni kanssa. Sisareni kertoi minulle puhelimessa ihan yksityiskohtaisesti, kuinka he olivat naineet monta kertaa yössä. Sulhaseni oli yhtynyt sisareeni anaaliyhdynnässkin. Ja kun aloin itkemään niin sisareni vain nauroi minulle. Oon tosi surullinen.
Voisko joku kiva kundi lohduttaa mua? Olisin hälle tosi kiltti jos vaan joku kiva kundi pitäis mua hyvänä. Sais tehdä mun kanssa kaikkea kivaa ihan mitä vaan mieli tekee.
Laittaisitko mulle sun sähköpostiosoitteen niin mä otan yhteyttä. Kaipaan niin rakkautta.
SULHASENI PETTI KAASON KANSSA
9
1018
Vastaukset
- keksi parempi
LOPETA provoilu. Tämä juttu on niin moneen kertaan netissä versioituna, että PLÄÄH.
- Lars Lohduttaja
Plääh vaan ittelles! Tyttöparka tarvitsee apua, viisaita neuvoja ja kyrrpää.
Valitettavasti olen naimisissa ja uskollinen aviomies, muuten menisin heti panemaan häntä.
Lohduttakaamme häntä kuitenkin.
- Niin varmaan joo
Olipa surkea trolli; arvasi melkein heti. Kehitä parempi ensi kerralla.
- nyt annetaan
Meidän miesten VELVOLLISUUS on antaa tytölle kyrrpää.
Sitä hän kaipaa ja halajaa. - häntä mä lemmin
nyt annetaan kirjoitti:
Meidän miesten VELVOLLISUUS on antaa tytölle kyrrpää.
Sitä hän kaipaa ja halajaa.Antakaamme Neitokaiselle Tukea ja Turvaa Peniksemme välityksellä.
Lemmin häntä jo nyt!
- ....
Jos toi on totta mita kerroit niin ansaitset paremman sulhasen. Hyva etta tieto tuli ilmi ennen haita eika sen jalkeen.
- eliza93
kannataisiko mennä naimisiin vasta sitten kun aivot toimii? Troll?
- terapeutti1
Sulla on sairas sisko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain597482Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232916- 1421756
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651649Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151448Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671394- 1291126
- 73827
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 51707