Elop raiskasi Nokian

Elop on ollut Nokialle yhtätä katala pomo kuin pedofiili lapsileirin yövahtina.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elop on vaan tehnyt sen mistä hänelle maksetaan. MSoft palkkasi hänet tuhoamaan Nokian ja nyt näemme, että hän on tehnyt työnsä hyvin ja perusteellisesti. Ei vaan Poijat ymmärtäneet kenet palkkasivat. Surullista mutta totta.

Äänestä
  • Niin ja saapi vielä Nokiltakin virallisen pienen palkan siihen päälle, et tappaa isäntänsä, ovelia nuo Ameriiiiiikan pojat.

    Äänestä

Faktat kertovat, että enemmän kuin totta. Elop on mätäpäise.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin on kirjoitti:

Elop on ollut Nokialle yhtätä katala pomo kuin pedofiili lapsileirin yövahtina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu