Tytöt saatteko

Tytöt saatteko orgasmin ollessanne poikakverinne kanssa?

Poikakaveri saa mut kyllä laukeamaan sormettamalla mutta seksin aikana en ehdi sitä saamaan kun se tulee niin nopeesti. usein teen sen sitten itse sormin.
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En oo saanu orkkuu viel seksis, mut ku poikkis nuoli nii sain :)

Äänestä

Pyydä sitä hieroon tai nuoleen sua ennen yhdyntää niin ehkä tuut nopeemmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HalukasPeppi kirjoitti:

Tytöt saatteko orgasmin ollessanne poikakverinne kanssa?

Poikakaveri saa mut kyllä laukeamaan sormettamalla mutta seksin aikana en ehdi sitä saamaan kun se tulee niin nopeesti. usein teen sen sitten itse sormin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu