Aiptekin digikamera kokemuksia

Omistatko Aiptek alle 150€ hintaisen digikameran,
oletko ollut kameraan tyytyväinen?

Aiptekilla näkyy olevan halvimpia mutta uskallanko ostaa..
3433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla on itselläni tuo aiptek dv3300 ja hyvä kamera on. Vikoja ei ole ilmaantunut ja kuvanlaatu on hyvä. Myös paristot kestävät yllättävän kauan. Tunnen myös erään jolla on se dv3500. Se on hieman parempi kuin minun joten suosittelen lämpimästi tuota aiptekin pocket DV 3500 -kameran ostoa.

Äänestä

nimittäin siinä 40-50 euron hujakoilla, Mini PenCam Plus, 3-in-1 eli PC/Web-camera, digivideo ja digikamera samassa. Hädin tuskin edes Mars-suklaapatukan kokoinen. Just kokeilin, vaatii luonnonvaloa, tai sisätiloissa oltava paljon valoa että kuva onnistuu. Omaa salamaa siinä ei ole. Koklasin ikkunan läpi kuvata, aurinko nimittäin paistelee nyt kivasti, hyvin onnistui kuvat. Voittanee ainakin kamerakännyn laadun.

Äänestä

Ei tullut negatiivista palautetta, joten pitänee mennä kauppaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aiptek kirjoitti:

Omistatko Aiptek alle 150€ hintaisen digikameran,
oletko ollut kameraan tyytyväinen?

Aiptekilla näkyy olevan halvimpia mutta uskallanko ostaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu