Forever alone

Mitä vois tehä et pojat huomais/kiinnostuis musta? Mistä te pojat tykkääätte?

Oon 16 ja en oo ikinä ees pitäny poikaa kädestä. Monilla kavereilla on jo poikaystävii, mä oon vaa tällane forever alone. En tiiä mistä se johtuu, sillä oon hyvässä kunnossa ja tyylitietonenki. Oon aika kovaääninenki, mut kukaan ei silti oo ihastunu muhun. En siis mikään hiljanen hissukka, todellakaan.

Vinkkejä?
7140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No kato ku jätkät pitää sellasista suosituista huorista jotka polttaa ja ryyppää ja nussii kaikkien kaaa



joten ala nussiimaan ja ryppään jä polttaaa nii sit saat poivrendin

Äänestä
  • Säälittävää. Kasvakaa aikuiseksi. Polttamalla ja ryyppäämällä teininä saatte lähinnä ongelmia ja se siitä.

    Äänestä

Luuletko että joku pitäisi sinusta jos ja kun olet kovaääninen, itse pitäisin ainakin typeränä huorana

Äänestä
  • En tarkottanu et oisin mitenkää kauhee kiljuja, vaan että oon reipas ja mulla on kuuluva ääni... Nimenomaan etten oo mikää ujo hissukka joka ei saa sanaa suustaan. Ja en tosiaan oo mikää typerä huora. :D

    Mulla on kyllä omaperänen tyyli

    Äänestä

jos olet massan mukana liikkuja niin et erotu mitenkään muista tytöistä. toisinsanoen sinulla ei ole omaa tyyliä

Äänestä
  • yleensä teinipojat just on näiden massaakin massamaisempien lissutyttöjen kanssa

    Äänestä

  • hheörubf kirjoitti:

    yleensä teinipojat just on näiden massaakin massamaisempien lissutyttöjen kanssa

    Truestory bro. Onnekseni minä löysin poikaystäväni,joka arvostaa minua, vaikka en olekaan vetyperoksidiblondi, pitkä tai laiha, enkä käytä vaatteisiini omaisuuksia vain näyttääkseni samalta kuin muut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tatti96 kirjoitti:

Mitä vois tehä et pojat huomais/kiinnostuis musta? Mistä te pojat tykkääätte?

Oon 16 ja en oo ikinä ees pitäny poikaa kädestä. Monilla kavereilla on jo poikaystävii, mä oon vaa tällane forever alone. En tiiä mistä se johtuu, sillä oon hyvässä kunnossa ja tyylitietonenki. Oon aika kovaääninenki, mut kukaan ei silti oo ihastunu muhun. En siis mikään hiljanen hissukka, todellakaan.

Vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu