Bisnesmies on luulo päässänne !

on luulotautista luulla Jag:ia bisnesmieheksi. Luullaan että täytyy sen olla ku tuntuu niin uskomattomilta et alienit kävelee maan päällä jne. Mikä siinä niin ihmeellistä on että alienit kävelee maan päällä ?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No se kun niitä ei kävele.
Jos sellaisia olisi, niin miten joku JaG olisi saanut asian tietoonsa, mutta tiede ei tunne ainuttakaan tapausta. JaG on UFO dokkareillaan rahaa tekevä tuottaja ja siinä kaikki.

Äänestä
  • kertoi eräässä radiohaastattelussa kuinka "Zeta Retikulilaiset" oli tehny landingin jossain päin maailmaa ja oli muistaakseni kohdannut niitä olentoja silloin. Jag on jokatapauksessa kohdannut alieneja.


    Nyt tiedät,että Jag on kohdannut niitä. Miltäs nyt tuntuu tällanen tieto ?

    Äänestä

  • Jag:han kirjoitti:

    kertoi eräässä radiohaastattelussa kuinka "Zeta Retikulilaiset" oli tehny landingin jossain päin maailmaa ja oli muistaakseni kohdannut niitä olentoja silloin. Jag on jokatapauksessa kohdannut alieneja.


    Nyt tiedät,että Jag on kohdannut niitä. Miltäs nyt tuntuu tällanen tieto ?

    No miltä sen pitäisi tuntua? RLL kertoi joustinpatjan kautta vaikuttavasta mielenhallinnasta ihan julkisesti seminaarissa ja netissä videolla. Hän on myös kertonut Hesan katulamppujen kautta tapahtuvasta mielenhallinnasta.
    Miltä nyt tällanen tuntuu?
    Usko Ahonen on kertonut Suomen ilmavoimien pommittaneen häntä.
    Miltä sinusta nyt tuntuu?
    Matti Aladin on kertonut komentavansa suurta maapallon lähellä olevaa UFO laivastoa.
    Tuntuuko nyt jotenkin erilaiselta?

    En tosiaan taida tietää, että JaG olisi kohdannut avaruusolioita.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


luulotautia kirjoitti:

on luulotautista luulla Jag:ia bisnesmieheksi. Luullaan että täytyy sen olla ku tuntuu niin uskomattomilta et alienit kävelee maan päällä jne. Mikä siinä niin ihmeellistä on että alienit kävelee maan päällä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu