iskät

onnea myös niille suoraselkäisille isille, jotka ovat avokkejaan/vaimojaan pettänyt
kuluvan vuoden aikana ; )
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja taas tämä saatanan huora täällä "onnittelee" isiä.
Sulle ittelles toivotan persaukista äitienpäivää.

Ja anteeksi kaikille isille, tämä yhden katkeroituneen ämmän jokavuotinen pask anjauhanta on täällä taas- Mutta se on vain tämä yksi hapan ämmä.

Hyvää isänpäivää kaikille isille ja isoisille ja isoisoisille.
Toivottavasti saatte aamulla hyvät kahvit ja kakut ja ruusut ja pusun ja halit.

Äänestä

Kalja Ritu kö?

Äänestä

Kiitos kiitos! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiramisu ko kirjoitti:

onnea myös niille suoraselkäisille isille, jotka ovat avokkejaan/vaimojaan pettänyt
kuluvan vuoden aikana ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu