Yöpalsta

Äöäöäöäöäööö... Vituttaa, ei väsytä... Tulkaa jutteleeeeen ;3
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käy vessassa niin auttaa. Ja nukutki paremmin, mutta ei kannata käydä siel kello 8 jälkeen koska mä oon siellä ja jos joku näkee mut nii se voi olla varma siitä että se kuolee yöllä

Äänestä
  • Oli kerran pieni poika joka kuristettiin. Murhaaja sanoi ennen pojan kuolemaa "curihtus de bocha" ja kaikki ne jotka ovat lukeneet nuo sanat ovat kuolleet seuraavana yönä yhtä kauhealla tavalla kuin se poika. :S

    Äänestä

  • nightmurder kirjoitti:

    Oli kerran pieni poika joka kuristettiin. Murhaaja sanoi ennen pojan kuolemaa "curihtus de bocha" ja kaikki ne jotka ovat lukeneet nuo sanat ovat kuolleet seuraavana yönä yhtä kauhealla tavalla kuin se poika. :S

    Ihaks tosi. Et ole varmaan ite lukenu. =D=D

    Äänestä

  • xxgbykv=D=D=D:P kirjoitti:

    Ihaks tosi. Et ole varmaan ite lukenu. =D=D

    päätin kaivaa toisen yö aiheen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


partateräonparaskaveri kirjoitti:

Äöäöäöäöäööö... Vituttaa, ei väsytä... Tulkaa jutteleeeeen ;3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu