Onko hankkimisen arvoinen kirja? Tämän mukaan ylemmillä asteilla olevan ToS jäsenen kirjoittama http://pohjatuulia.blogspot.fi/2012/11/lords-of-left-hand-path-taas-saatavilla.html
Lords of the Left Hand Path
kuusesonki
18528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
KIRJOITAN arvostelut kun
1. Kirja tulee postista
2. TOS magia pommituksen aiheuttama tauti (phys. full) lakkaa
Saattaa olla arvosteluun OPTISTINEN vaikutukset jos parannus (instant full) heh heh Teidän päästä kiinni!!
Väittelyä jehovien kanssa ja kahvitarjoilu tai pommitus jatkuu t. Tos Finland orgy master
PS. Älä välitä tuosta tatista vaan tilaa pois, hyvä kirja se on
topicciin liittyen, youtubesta löytyy kirjoittajan haastattelu josta saa vähän yleiskuvaa
jne: http://www.youtube.com/watch?v=fLWn7Qq8nJc
Legiontyphoonsanttuvariksenhenki juttuihin taitaa olla turha sanoa mitään järkevää enkä keksi mitään hauskaa psykoosiaiheista zoukkia tähän väliin.
Huom!! VAADIN enemmät kunjoitukset!! Suomen suurin VPK JÄRJÄSTÖ TAIFFUUNI ei katso hyvällä jatkuva Leader vähätys ja pilkkaukset täällä!! Teitä on varotettu!!!
JATKAN koska Dragon Born TULISEN vihan vallassa!! Otto Varjonen EI edes vastaukset Taiffuunille. Mesikämmen herja kirjoitukset blogissa. S24 distractors herja kirjoitukset ja ESIINTYY ILMAN OIKEUTTA Legion edustaja/Grand Typhoon. KAIKKI tämä kertoo KUNJOITUKSEN PUUTTEESTA Suomen voimakkain typhonian current (TRUE) organisaatio ja sen johto ryhmä kohtaan!!! Ja mikä saavutukset pilkkaajilla?? Ei organisaatio, ei subustanssi. Paitsi Varjonen 2/5 blog heh heh. Mitta TÄYTTYMÄSSÄ huom!! Put UP or shut Up!!!
Vai että VPK, vapaapalokunta siis! Hyvä!
Kyllä sinullekin Grand Typhoon tekisi hyvää hankkia itsellesi joku mielekäs harrastus. VPK-toiminta on reipasta hommaa, joka kasvattaa niin fyysistä kuin henkistäkin kanttia.
Vähän toista kuin jatkuva päänsisäisten järjästöjen keksiminen!
Tule mukaan, näin aluksi vaikka kahvinkeittäjäksi!
http://www.youtube.com/watch?v=5oMEnNQj5Hs
Tervetuloa kyöpelivuorelle seuraamaa hurrrrjaa vasemman käden polun järjästöjen Maagista mittelöä
Astraaliosoitte: Kyöpelivuorenkuja 666
Kahvitarjoilu.
Heh Legion HELPOSTI Suomen suurin Vasemman Käden Polun järjestö. Ex-taiffuuni members huhut paljasti karu totuus: Taiffuuni members lukemat SÄÄLITTÄVÄ 500! Legion marssii REIPPAASTI yli 1000 members! Grand Typhoon petturi maine tuhoaa Taiffuuni SISÄLTÄPÄIN! Grand Typhoon heikko maine jatkuva ToS kirous uhri KARKOTTAA members!
Grand Typhoon alias Ex Legion Lider EI TODELLAKAAN tulla tarjoamaan Legion osallisuudet kun Legion ja ToS yhteistyö alkaa.
Kunjoitusta peliin!
LEgion, LOMPS!
http://www.youtube.com/watch?v=EpBcrz283YQ
Hyvä kirja. Suosittelen. Omasta mielestä klassikko.
Pirun hyvä kirja ja pirun hyvä kirja. Luo enemmän uskoa "vapaapalokuntajärjästöihin" kuin tämän palstan mohikaanit. Se näkyy että setiläisen kirjoittama, mutta faktat on faktoja eikä tässä nähdäkseni niistä juuri poiketa.
Tuli mieleen että paljonko maailmasta löytyy korkean asteen setiläisiä? Näyttäisi pelkästään kirjailijoita olevan koko joukko. Onko Suomen ainoat Kotkavuori ja Varjonen?
EI TIETOA!! Ehkä Varjonen yhden miehen järjestö? Kirjoittaa kirjat sala nimillä? Ei subustanssia?? Ei voi tietää!!! Hyvät pointit heh heh
Grand typhoon Kyllä,
Otto Varjonen on yhden miehen järjestö ja jokainen flunssasi, vainoharhasi ja aivovajeesi johtuu siitä että TOS pommittaa sinua maagisesti.
Tämä johtuu vain ja ainoastaan siitä että sinulla on uskomattoman suuria maagisia voimia ja tämäkös aiheuttaa suurinta kateutta muissa VKP järjestöissä
Ennemmin tai myöhemmin jatkettuasi toimintaasi TOSSIN on tottakai antauduttava ja kun sitten pääset michael aquinon paikalle sinusta tulee käytännössä voittamaton: saat uskomattoman määrän faneja rahaa ja tottakai seksiä.
Jatka ihmeessä mahtavaa työskentelyäsi pimeyden voimien ääressä,
Me kaikki täällä suomi24.fi:ssä KUNJOITAMME ja pelkäämme sinua suuresti.
Terveisin :
Kaikki suomen satanistit
IRONIASI ON SUOLESTA!!!!
Kiitos Positistisesta kommentista.
siitä hyvästä tarjoan subustanssit joku kerta jos tavataan.
Virallinen huom!!! OTSIKKO TASON arvio tästä kirjasta: HUONO 0/5 EN SUOSITA tilaamaan!! Valitettavasti!
Kirjassa lukuja TOS, COS, OTO ja MONET vähäisemmät järjästöt. Ymmärrys että Taiffuuni ei ehtinyt koska uusi. Huom!! olisiko voinut viivästää kirja julkaisut koska HISTORIALLINEN VPK muutos?? Ei voi tietää! Mutta huom!! EI omaa lukua Legion TAI IOBLDR!!!! Tälle EI teko syytä!! Ainoa mahdollinen johto päätös: TOS PELAA OMAAN PUSSIIN JA PIMITTÄÄ TIEDOT!! Valitettavasti!!!
Tarkkuus arvio EHKÄ jos viitsii edes lukea. Nyt liian pöyristymys PUOLUEETON arviointi. Vaikka ei TOS puolueeton myöskään!! TÄMÄ EI JÄÄ TÄHÄN PALAUTE KIRJE TULVA HUOM!!! KOSKEE KAIKKIA!!!
Sulla ei taida olla kovin montaa ihan oikeeta kaveria ?
"Huom!! olisiko voinut viivästää kirja julkaisut koska HISTORIALLINEN VPK muutos??"
On se todellakin perin kummallista, että Stephen E. Flowersin tasoinen tutkija ei ole huomannut Suomessa käynnissä olevaa vapaapalokuntia koskevaa muutosta.
Flowersin ansioksi täytyy kuitenkin lukea se, että hän on kirjoittanut laajasti sekä suojeluskunnista että Martta-liikkeestä, jotka molemmat ovat tehneet ensiluokkaista työtä vasemman käden polun metodologian saralla. Ehkäpä kirjan seuraavaan painokseen saadaan mukaan myös partioliike?