Kelokylään Luostolle

-Tuula-

Luosto on tunnin ajomatkan päässä Rovaniemeltä, Pyhätunturille on matkaa 25 km ja Sodankylään 40 km. Pyhä-Luoston kansallispuisto tarjoaa hienot liikuntamaastot ja latuverkostot, kylpylän ja rinteet.

Luoston keskustan tuntumassa kelorivitalossa vuokrattavana kotoinen, kaikin mukavuuksin varusteltu ja siisti kaksio. Valaistu latu lähtee nurkalta. Kuudelle makuupaikka, mukava perheelle tai pariskunnalle. Vapaana vielä kevään viikot 3-7 hintaan 300 €, viikot 9, 12 ja 14, 15, 16 hinta 400 €/viikko.

tiedustelut sp tuula1959(at)netti.fi

1

233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KEMINMAALTA

      Hoitaja haluaa joulukuussa asunnon LUOSTLTA Sodankylästä. Kaksion tai yksiön jopa huone käy. Asunto olisi kalustettu. Asunto voi olla ns. talon yläkerta huoneisto. Vuokra kohtuullinen. Asunto voisi olla pinta-altaan noin 25-45 neliötä. En juo, en polta ei ole eläimiä. Olen rauhalline Keminmaalaine Sodankylään hoitajaksi tuleva. Kiitos
      Yhteystiedot
      Pauli Vuokila
      Kempele
      gsm 040 - 721 2319

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      104
      5507
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      95
      4805
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      139
      4752
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      367
      2179
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      112
      1987
    6. 105
      1757
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1557
    8. 370
      1298
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1131
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      207
      1074
    Aihe