Onko

Ajattelin ostaa tuon nokia 500 puhelimen. Onko hyvä netin käytössä ja perinteinen textinkirjoitus? N52
550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On ihan hyvä. Itse olen päivittänyt niitä yli 50 kpl Belle version eikä virheitä ole tullut. Käyttöliittymä on myös pysynyt vakaana.

Tosin samalla hinnalla saa esimerkiksi Sonyn ja HTC Android malleja.

Äänestä
  • Voiko aukasta pdf tiedostot sähköpostista? Onko totta, että lumia 610 puhelimessa on vain ennakoiva textinkirjoitus eikä perinteinen?

    Äänestä

" Onko totta, että lumia 610 puhelimessa on vain ennakoiva textinkirjoitus eikä perinteinen?

Sen saa helposti pois "http://keskustelu.suomi24.fi/node/10450314

Lumia 610 on parempi kysyjän mainitsemiin tarpeisiin, koska siinä on isompi näyttö (sen takia helpompi/miellyttävämpi kirjottaa) ja myös netin käyttö isommalla näytöllä ja Windows puhelimella huomattavasti sujuvampaa kuin Symbiania käyttävällä Nokia 500:lla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä? kirjoitti:

Ajattelin ostaa tuon nokia 500 puhelimen. Onko hyvä netin käytössä ja perinteinen textinkirjoitus? N52

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu