Bussi saapuu ja hyppäät kyytiin. Menet aivan perille, koska varaudut soittooni. Matka peräpenkkiin tuntuu olevan kilometrin pituinen. Jokaisella askeleella tunnet kuinka perhonen hipoo jo ennestään herkkää kltoristasi. Jokainen askel saa polvesi notkahtamaan. Sinulla on täysi työ saada pidettyä itsesi kasassa jotenkin.
Vihdoin saavut bussin perään, istut alas ja nostat varovasti jalkasi toisen päälle. Bussi on lähes tyhjä, sinun lisäksesi vain 3 muuta matkustajaa, mutta niistä yksi istuu vain parin penkkirivin päässä sinusta. Pelkäät että hän kuulee kaiken...
Pian säikähdät, puhelimesi soi.... olet kauhusta jäykkänä, mutta vastaat... -Moikka... Noinko sinä puhuttelet herraasi!? kysyn tiukkaan sävyyn. Olet hetken hiljaa ja sanot hiljalleen -anteeksi herra.
-Tulipa se hiljaa, istuuko lähelläsi ihmisiä? Kyllä herra kuiskaat.
-No okei hyväksyn tämän toistaiseksi. kiitos herra kuiskaat jälleen.
-Laitappa nyt kiihotin päälle. kädet täristen kaivat säätimen käteesi ja kytket sen päälle. Lasket jalkasi alas ja levität jalkojasi koska muuten laukeisit heti.
-onko narttuni jo valmis tulemaan? Kyllä olen herra... kuiskaat todella hiljaa, samalla huohotat raskaasti.
-sammuta hetkeksi kiihotin... Kuinka märkä narttuni on... haluan nähdä. otappa nyt kuva pillustasi ja lähetä se minulle, voit sulkea puhelimen nyt.
vapisevin käsin nostat hamettasi ja levität jalkasi ja siirrät pikkarit sivuun. Tunnet kuinka nesteesi oikein ryöpsähtää ulos pillustasi ja tahrii bussin penkin. Vilkuilet ympärillesi ja huomaat kuinka bussi kuski seuraa peilistä sinua. Et voi olla varma tietääkö hän mitä puuhaat, koska penkit suojaa sinua. Asetat kameran alas, katsot peilistä kuskia, ilkikurisella ilmellä. et välitä enää... Levität toisella kädellä pillusi huulia ja otat kuvan. Nuolaiset sormiasi ja kuski huomaa tämän, nautit kun näet miten kuskin ilme muuttuu tukalaksi... Pian puhelin soi taas.
-Niin herrani, vastaat jo selvästi kuuluvammalla äänellä.
-Hyvä narttuni. Olen oikein tyytyväinen kuvaan ja asenteeseesi. Nyt hillitset itsesi ja olet kuin mitään ei olisikaan tapahtunut. Poistut bussista kun on sen aika, etkä saa puhua kellekään mitään, kysyipä kuka tahansa, mitä tahansa. Tuliko selväksi? -Kyllä herra.
-Soita minulle kun olet perillä. Lopun matkaa istut tyytyväisenä, omahyväinen hymy kasvoillasi. Seuraat peilistä kuskin tukalaa ilmettä. Pian tulee määränpää, nouset seisomaan,oit vaatetustasi. Kuski huomaa tämän ja juuri kun olet poistumassa bussista hän kysyy... Jäikö neidiltä jotain... Hymyilet ja katsot häntä sanomatta sanaakaan. Tiedät että jäit kuskiparan mieleen:)
Saavut paikallisen isoon ostariin ja suuntaat suoraan erääseen vaatekauppaan. Soitat minulle. Hei herrani, olen nyt täällä, mitä teen?
-valitse jokin vaate ja mene pukukoppiin. Otat ensimmäisen "rätin" mikä sattuu silmiesi eteen. Tiedät mitä sinulta haluan, joten haluat pian päästä pukukoppiin.
Nyt olen täällä, mitä herra haluaa minun tekevän? - Nosta jalkasi penkille ja aloita hilajlleen hyvillä itsesäsi, kiihtotinta et saa ottaa pois. Riisut märät pikkarisi ja alat hyväilemään itseäsi. Huohotat jo todella raskaasti, liikutat sormeasi pitkin märkää vakoasi. -Nyt laita perhoinen päälle, sanot Khyyyllä herra...
Tunnet kuinka orgasmi lähestyy--- yniset hiljaa... saanko herrani tulla..? ET!!!! Et puhuttele minua ilman että kysyn sinulta mitään, tuliko selväksi?
Kyllä herra, anteeksi herra... -hyvä tyttö, nyt sinulla on lupa tulla. kiitooooossss herraaaaaaa huudahtat. Saat rajun orgasmin, pillustasi suorastaan suihkua nesteitä, olet sotkenut koko pukukopin mehuillasi. Olet hämilläsi, mutta niin onnelisen väsynyt... -Taisit sotkea paikat:) Anteeksi herra, en tiedä mitä tapahtui... Ei hätää, siisti itsesi ja mene kotiin. Osta jotain kivaa itsellesi, otan yhteyttä sinuun viimeistään juuri ennen matkaan lähtöä.
Ilemmalla palaat kotiin, asunto on tyhjä. Miehesi on tyypilliseen tapaan töissä myöhään. Olosi on raukea ja levollinen, koit tänään elämäsi orgasmin... laittat saunan lämpiämään, teet jotain syötävää. Pian kuulet oven käyvän. Miehesi tuli töistä, olosi on jotenkin helpottunut... otta hänet vastaan hymyillen ja kerrot että sauna on pian lämmin, mutta syödään ensin:) saunottuanne nukahdatte tyytyväisinä...
Heräät uuteen aamuun kun puhelimesi soi. -Haloo? -Sinä se et sitten koskaan opi! Kuinka puhuttelet minua! - Anteeksi herra en tiennyt ja kun heräsin juuri... -Kunhan kiusasin, mutt kyllä sinä tuosta rangaistuksen saat. Mene illalla kello 19 sellaisen paikkaan että voit puhua. Kerron sinulle ohjeet huomiselle matkalle.
Kyllä herra ja anteeksi herra, lupaan hyvittää tämän.
jatkuu....
Salaisuus 2
master_of_
1
3060
Vastaukset
- Fairytale.Fairytale
Mmh, tykkään!
Jatkoa kehiin, en malta odottaa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset10410668Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen
"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu1548918Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti906107Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita
sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi835107Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita
näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään664384Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut644276Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä
Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi764082Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään
mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät503749Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin
ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali103443IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k743015