Hese liittymä

Tietääkö joku vieläkö Hese liittymä on hengissä. Jos on niin minun mielestäni se on kyllä paras kaikista voittaa jopa Saunalahden ja Dna:nkin!!
2687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisi kiva kuulla,millä tavalla Hese-liittymä on paras.
Itse käytän oikeasti parasta ja halvinta liittymää, Tele2:sta. Ei avaus eikä kuukausimaksuja. Puhelut kaikkiin suuntiin 0.12e ja tekstiviestit 0.10e
Asioidaan ainoastaan netissä, jossa ladataan rahaa.Liittymisen jälkeen sim-kortti tulee postissa.Omat sivut ja puheluerittelyt kuuluu juttuun automaattisesti.
Heinä-elokuussa lataukset tuplaantuu. Oikeasti puhelut 6 senttiä ja tekstarit 5 senttiä.
Voitko väittää jotain liittymää edullisemmaksi, jos niin kerro meillekin.

Äänestä
  • Itse maksan puheluistani ja textareistani yht. 39 EUR/kk. Soitan ja textaan VAIN dna:n liittymiin. (muualle soitan vain killereitä)

    Tuohon 39 e/kk hintaan saa siis puhua ja textata dna:n liittymiin niin paljon kuin jaksaa. EI rajoituksia !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


carrols kirjoitti:

Tietääkö joku vieläkö Hese liittymä on hengissä. Jos on niin minun mielestäni se on kyllä paras kaikista voittaa jopa Saunalahden ja Dna:nkin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu