1kwn pitkällä alle 20euroa pääsee jo pitkälle

katon saa lämpimöksi ja lattian.
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Riittää hyvin 1 kW:n lämmitin pitämään vesikaton kesällä lämpimänä, mutta pitä olla IP 67 luokkaa, muuten menee sateella sulake.

Äänestä
  • Ennen asentamista suosittelen hankkimaan uudet lasit, 4 tai jotain sellasta. Muuteen menee piuhelit sekasii ja tulee kosteusvaurio tai jotakii sellasii ongelmii.

    Äänestä

Lääkäriaika jääny taas väliin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrik ijäs kirjoitti:

katon saa lämpimöksi ja lattian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu