tele-datanetti pätkii

Ärsyttää toi mu datanetti!!!!!!!!!
Mul o siis samsung galaxy y puhelin ja ostin telefinland-datanetin ja perusnopeudella 5€-10€/kk.mut ku esim kuuntelee musiikkia sillä youtubesta,ni se video pätkii suunnillee 3-5 sekunni välein!!että kyl vähä v*******
1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pätkiminen voi johtua verkon ruuhkasta tai sitten siitä että olet kuuluvuusalueen rajoilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä teen? kirjoitti:

Ärsyttää toi mu datanetti!!!!!!!!!
Mul o siis samsung galaxy y puhelin ja ostin telefinland-datanetin ja perusnopeudella 5€-10€/kk.mut ku esim kuuntelee musiikkia sillä youtubesta,ni se video pätkii suunnillee 3-5 sekunni välein!!että kyl vähä v*******

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu