Hei!
Olemme perheen kanssa tulossa Ypäjälle loppuvuodesta ja kysyisinkin nyt, että onko Ypäjällä yhtään kirpputoria ja missä ne sijaitsevat?
Kirpputoreja Ypäjällä?
7
2340
Vastaukset 7
- voihan nenä!!!
Hyvä "Taru Anneli".
Kyllä teilllä sitten sitä kiirusta pitää kun koko maamme kirppareita kiertelette!
Uusi pakkomielle? - Tietoa222222
Taru Anneli on pakko mielteinen kirpputori fani joka luulee saavansa "ilmaiseksi" tavaraa omaa pöytäänsä Helsingissä.
- Jetsulleen jees
Ahaa. Joo. Näinhän se voiskin olla.
En ole noin ovelasti asiaa ajatellutkaan.
Hyvä näkökulma. - Ypäjätär
Ypäjällä on kolme kirppistä: työttömien kirppis, Keskuskirppari ja hevosharrastajien Superostis. Näissä on liian korkea hintataso, joten niitä ei voi suositella. Loimaalla sen sijaan on järkihinnat, käy siellä ostoksilla.
- Ypäjätärrr?
Onko sulla pöytä Loimaalla. :D :D
- effff
Tarulla taitaa olla munat?
- affff
Varmaan silmämunat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.392976- 102885
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei256804- 82716
- 73709
- 71671
- 50645
- 36630
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43601